přídavky na dítě zamítnuto

Anonymni
27.2.09 20:17

přídavky na dítě zamítnuto

Dobrý večer,

mám trošku problém, poslaly mi zamítnutí přídavky na dítě na základě, že jsem podala pozdě daň. přiznání tatínka mého prcka, podala jsem odvolání, ale bylo mi opět zamítnuto.

Jenže bohužel nebydlím s tatínkem prcka, takže komunikace mezi náma hodně vázne a než jsem od něj dostala poklady, tak to bylo už pozdě.

Co mám udělat proto, abych dostala koruny, na které bych měla nárok? Nebo už nemohu dělat nic?

Máte někdo takovou zkušenost?

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
27.2.09 21:40

obavams e ze na pridavky ted dosahne malokdo.. taky jsem sama s malou a nikoho to nezajimalo… jeste jedine si dojit na socialku osobne a poptat se.. treba tam bude nekdo ochotny kdo poradi- .. ale proste s materskou 7,500 se vejdes do toho jejich nasobku ziv. minima… takze asi nic …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
28.2.09 18:13

ahoj - tak já být tebou podám novou žádost, ke které už včas doložíš doklady,ale jestli jsi tam ještě dokládala daň přiznání otce dítěte - tedy jeho příjmy, je téměř 100%, že ti dávka nevyjde znovu.

Z tvého dotazu není zřejmé, jestli spolu oficiálně jste nebo nejste, jinak bych zkusila ještě požádat o sociální příplatek a hlavně ti doporučuju tam dojít osobně, to se hned lépe domluvíš, neboj :wink: . Problém je to, že se tam započítávají peníze zpětně, za dobu, kdys je měla taky a teď nemáš :roll:

kukni na http://www.mpsv.cz/cs/2#nd
B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama