Přídavné sedlo pro sourozence

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
simir333
Nováček 2 příspěvky 31.10.09 00:21
PŘÍDAVNÉ SEDLO PRO SOUROZENCE

Ahoj holky, v lednu se mi narodí druhé mimčo a mám druhou dceru, které je momentálně 18 měsíců, takže řeším podobný problém, jako většina z vás.
Původně jsem měla již vybraný dvojkočár Easy Walker Duowalker 2009 Delux, protože na něj pasuje i autosedčka Maxi Cosi Cabrio, jde i lehce skládat.. Ale kamarádka mi poslal odkazem daší možnost, o které jsem zatím jen snila jestli vůbexc existuje, ale nenašla nikde žádnou zmínku..Je to taky novinka r.2009..A tím mě dost zvyklala, protože zase oproti jiným přednostem toho dvojkočáru je dobrá varianta i této příd.sedačky, protože když budu chtít vyjet ven jen s malou, můžu mít kočár jen jeden, což je pěknější-co si budeme namlouvat.
Proto se ptám: Máte s tím některá zkušenost??Co soudíte? Ráda nbych slyšela klady i zápory či názory vašich známých, kteří kočárek použili..Myslím si, že ta příd.sed. nemusí zase bít tak stabilní, když se vjíždí na chodík atd..Ale myšlenka toho, že při procházce s jedním dítkem můžu mít jen jeden kočár mě naprosto ohromuje!! Navíc to sedátko lze připojit k většině kočárků a má i velkou nosnost. Prosím, poraďte. Předem moc díky.

odkaz na příd.sedátko:

http://www.kamilka.cz/index.php?…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 31.10.09 06:41

A co Phil@teds? Tam můžeš to druhé sedátko oddělat a máš taky jednokočár. Mě ten buggypod nepřijde stabilní a bude to široké :? Ale bevím, v reálu jsem ho neviděla. A kolikrát půjdeš ven jen s miminkem? Já teda mockrát ne (jedině občas nakupovat a na to je lepší autosedačka s podvozkem)

Sabika
Echt Kelišová 7621 příspěvků 31.10.09 08:10

Ahoj Simir333

Tak mě se ta varianta přídavného sedátka líbí. Zkušenost s tím nemám,ale jak jsem prohlížela foto tak mi to přijde konstrukčně dobrý a vidina toho že bys to mohla dát na jakýkoli kočár a jen když to budeš potřebovat to je fajn a ani mi nepřijde že by to pak bylo nějak extra široké :wink:

Přeji lehký a příjemný výběr a hodně zdravíčka dětem.

Brum
Závislačka 4270 příspěvků 31.10.09 08:20

Taky jsem to rozmýšlela ale já se bojím že to bude nestabilní. A my hodně cestujeme autobusama, takže si netroufnu. Ale ráda uslyším zkušenosti.

enia
Závislačka 3385 příspěvků 31.10.09 09:25

no, tedy musim rict, ze na me to pusobi jako opicarna…neprak­ticke, siroke, nehezke…to bych sla radsi do phila

simir333
Nováček 2 příspěvky 31.10.09 10:49

Philandteds je sice krásný, ale na procházky taky dost nepraktický. Taky jsem hodně probírala pro a proti. To díte ve vložné sedačce dole mi přijde jako chudinka, ikdyž ten svět moc nevímá, lae taky chce koukat ven. Je sice dobrý, že na to jde nandat autosedačka Maxi Cosi Cabrio, ale..Navíc ta myšlenka, že bude dole nepůsobí dobře na mou psychiku.
No, ven v lednu asi moc chodit nebudu a když budu, tak mě to spíše zajímá s tím mrnětem, aby přišlo na vzduch(proto se mi líbila ta verez s tím sedátkem, že se nebudu muset tahat s dvojkočárem-ikdyž ten easy walker duo delux není zas tak široký monstruo..)). Tu větší vždy třeba někdo pohlídá, nebo půjde ten kousek vedel, nebo s ní půjdu na zahradu stavět s ní sněhuláky a vyvenčí se taky. Tu dlouhá procházka stejně zajímat nebude. No záleží jak a kde.
No, musím to ještě hodně promýšlet, čas ještě relativně mám…Tak raďte raďte, ať mám z čeho vybírat ;o)) Je to opravdu dilema, to vám povím ;o(

enia
Závislačka 3385 příspěvků 01.11.09 09:00

:) no, pokud bys vedela, ze starsi je schopna dost chodit a popripade ti ji nekdo bude hodne hlidat, tak dvojkocar nepotrebujes.

Nase situace: druha holcicka se narodila v cervenci, Lucince bylo 18 měsíců. Přítel má práci, při které je doma a čas si určje sám, takže jsme na holčičky dva.

V návalu hormonů jsem akutně potřebovala phila..koupili jsme vibe v plné výbavě, byla to pálka jako blázen.
Jela jsem s ním všeho všudy 5× např. do mateřského centra. Takže milý kočárek se minulý týden prodal- stejně malička jezdila v hluboké korbě v Jané a Lucinka vozila svůj pidi kočárek.
Takže my nakonec koupíme jen skate k jane.

Ale jak říkám, jsme na ně dva, takže když je nějaká aktivita jako cvičení atd, rozdělujeme si je.

Ještě tedy přemýšlíme nás záložním powertwinem (Phil mi v hodně věcech po Jané vadil)

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 01.11.09 09:37

Já pořád lobuju za Phila. nevím, jak bych se bez něj obešla. Malému mimi nevadí, že nevidí ven a na tebe vidí. V normálním kočáru vlastně taky ven nevidí. Že je dole, mi nikdy moc nevadilo. Když chtěl koukat, dala jsem ho na bříško.
A mám tu verzi SP, v akci něco přes 10 tis včetně přídavného sedátka :wink:

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 01.11.09 10:18

Ahoj, to sedátko je děsně nestabilní, někde jsem o tom četla a prý nic moc. :nevim:
Phil bude určitě lepší, viděla jsem několikrát na živo a super! A ten easy walekr bude taky super.
To přídavné sedátko bych určitě neriskovala.
A Nebo ještě přikoupit skejtík. My to, tak měly. Ale starší holčička je ještě malá, určitě si bude ještě schrupnout v kočáře.

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 01.11.09 12:37

Ahoj, Simir,

já jsem na buggypod slyšela od maminek, které je používaly, jenom samou chválu. Zjišťovala jsem to dost podrobně, protože jsem do minulého týdne nevěděla, co pořídit. Ptala jsem se i majitelek na mimibazaru, maminek, které jsem potkávala atd.
Nicméně jsem nakonec pořídila minulý týden Phila „z druhé ruky“. Ellinka a Šíma jsou od sebe o 19 měsíců a Ellča je pořádný kus ženské, tak je jí kočárek taktak, ale vzhledem k nadcházející zimě jsem se rozhodla pro Phila.
Když jsem jej platila, bylo mi do pláče - máme teď momentálně celkem 5 kočárků!!!(Jeden na balkon, jednu normální korbu, jeden sporťák, jedny lehké golfky a teď toho Phila). Žádný z nich si momentálně netroufnu prodat :-|
Když jsme byli před dvěma týdny poprvé venku, bylo hnusné počasí a Ellča na zpáteční cestě zahlásila „na koníka“ a mě bylo fakt docela ouzko. Představila jsem si asi nejhorší scénáře - mráz, dvě děti a přesně načasovanou návštěvu u lékaře. A bylo mi z toho nanic. Babičky nefungují a neláká mě představa, že se nedostanu dál, než kousek od domova, abych to se dvěma dětmi zvládla (teda alespoň ty první měsíce). Časem to vidím tak, že prodáme Phila a koupíme skate. Ta maminka, která jej prodávala nám tvrdila, že si jej určitě necháme, že je super a vejde se tam spousta krámů, které s sebou děti rády tahají (odrážedlo, batoh s jídlem a pitím, bábovky na písek…)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 01.11.09 13:04

tak já taky lobuju za phila :)
sama mám jen jedno dítko, ale kamarádka ho má na dvě děti věkový rozdíl rok a 3/4. nemůže si ho vynachválit a děti v něm vozí do teď, když se potřebuje někam dostat!! (starší budou 3)

miminko v „troubě“ jí nikdy nevadilo, naopak oceňovala, že na něj hezky vidí, věřím, že někomu to může připadat divné, ale něřekla bych, že to miminku vadí…

ta sedačka mi naopak přijde jako takový „vynález“ - jak je něco hodně universálního, nemám v to moc důlvěru, nevěřím, že to jde stabilně chytit na všěechny kočárky, s tou firmou jsem se ještě nesetkala, atd. atd. ale taky bych ráda názor někoho, kdo si to skutečně pořídil…

jinak pro nedvojčata bych osobně raději pořídila tandem, než dvojkočár, který je dost široky :( tandemů je celá řada, bohužel, s kompatibilitou s MC sedačkou (asi jedna z podmínek) je to horší.. :(

existuje jedna novinka - z UK. už se tady prodává, od letoška, bohužel, cena je vysoká, ale třeba by šel sehant v cizině levněji. je to iCandy. jsou tři řady, možnost 3kolky, 4kolky s otáčecími koly a nebo 6kolky. připevnit se dá buď jedna sedačka a korbička, sedačka a autosedačka nebo se sundá adaptér a je z toho krásný jednokočár.
http://www.ajuty.cz/…il.1700.html
http://www.ajuty.cz/…il.1702.html
ještě ho mají na požádání na www.destkydum.cz

jejich ofiko stránky jsou www.icandyuk.com

asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 02.11.09 11:25

Ahoj :)
Ja mam taky P&T, uz tri roky, jezdi v nem uz druha dvojice a nedovedu si to bez nej predstavit. Kluk v nem jel jeste skoro v 5ti letech :D No popravde, i ted v 6ti, kocar uveze vsechny tri. A ze neni na prochazky? Jedine na prochazky, projeli jsme s nim vse od hor po more.Ale neni to kocar pro kazdyho, moc nacancat se neda, je to takovy model do akce ;)

No…kocaru mame 6 (7. je nastesti pujcenej :D ) A VSECHNY pouzivame :D

Hancza
Závislačka 5000 příspěvků 02.11.09 22:38

Hojky, ja sice mam jen jednoho prcka a jeste je to malosek, ale prece jen mi prijde takove dost hole… nevim teda, jestli rok a pul stare dite nepotrebuje jeste v zime fusak… ale fakt mi prijde lepsi bud varianta PT nebo pokud nemas problemy s vyjetim ze dveri, tak dvojkocarek s tim, ze jedno je hluboka korbicka a druhe sportak.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.11.09 09:08

Máme Phila a je to super kočárek - idální je, že je jak pro dvě, tak pro jedno. Z mého pohledu mu k dokonalosti chybí jen ruční brzda - což snad nové modely už mají…

L.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 05.11.09 11:24
Lesina píše:
Máme Phila a je to super kočárek - idální je, že je jak pro dvě, tak pro jedno. Z mého pohledu mu k dokonalosti chybí jen ruční brzda - což snad nové modely už mají…L.

Lesi, můžeš mi ty nebo někdo jiný, poslat odkaz, jaký druh Phila to je? Nějak se v nich neorientuju a budu to muset asi za chvíli řešit též. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >