Příliš brzo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 22:07

Příliš brzo

Dobrý den, v první řadě vůbec nevím do jakého tématu jsem to měla dát takže budu doufat že správně. K věci.. Můj přítel se velmi rychle udělá trvá to třeba dvě minuty a je po všem. Různé masti apod. Zatím zkoušet nechci(pokud se najde nějaké lepší řešení ). Zkusit další kolo je bohužel nepředstavitelné jelikož vždy velmi dlouho trvá než je „jeho kámoš“ Schopný znovu vstát. Napadá mě že to bude možná životosprávou jelikož nejí nijak zdravě spíš naopak. Pokud máte nějaké rady či typy budu rada.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4746
7.10.21 22:19

No někdo to tak prostě má, takže můžeš mazat jak chceš a nic s tím neuděláš. Nabízí se zkusit použít kondom, zpravidla se říká, že to pak trvá déle. Jinak prostě se bude muset snažit uspokojit nejprve tebe a pak až sebe. Samozřejmě může zkusit navštívit doktora, na druhou stranu většina chlapů to podle mě nevydrží déle než 15 minut, zbytek je pak předehra a průběžné dráždění. Životospráva podle mě zas tak důležitá není. Ano když má někdo velkou nadváhu tak může dojít k poklesu testosteronu nebo poruchám erekce, ale co se týče výdrže nevím nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 22:31

Manžel to má podobně.. Ale jak už tady bslo psáno, tak s kondomem klidně i deset minut, teď když mám já prášky, z ak v průměru dvě až tři minuty, když na to skončíme každý den, tak pět minut… A to se s manželem stavujeme „zdravě“ a manžel ob den sportuje..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 22:31

Manžel to má podobně.. Ale jak už tady bslo psáno, tak s kondomem klidně i deset minut, teď když mám já prášky, z ak v průměru dvě až tři minuty, když na to skončíme každý den, tak pět minut… A to se s manželem stavujeme „zdravě“ a manžel ob den sportuje..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat