Příliš dlouhá menstruace 3 týdny

8.5.20 11:09

Příliš dlouhá menstruace 3 týdny

Ahoj holky je mi 17 a mám docela poslední dobou problém 22.4. jsem dostala menses, ale dneska je už 8.5 a stále krvácim.. nějaké dny vůbec nějake zas hodně a další zase jen maličko.. u gyn. jsem ještě nebyla nikdy tak se tam docela bojím.. nemáte s tím nějaká zkušenost nebo nějaké rady? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2836
8.5.20 11:21

Mam radu, jdi na gyndu. Na emiminu ti nikdo menstruaci nezastavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
8.5.20 11:25
@smudlat píše:
Ahoj holky je mi 17 a mám docela poslední dobou problém 22.4. jsem dostala menses, ale dneska je už 8.5 a stále krvácim.. nějaké dny vůbec nějake zas hodně a další zase jen maličko.. u gyn. jsem ještě nebyla nikdy tak se tam docela bojím.. nemáte s tím nějaká zkušenost nebo nějaké rady? :?

Objednej se na gyn.. Nemáš se přece vůbec čeho bát :palec: Už jsi tam měla být dávno.. Některým ženám je to nepříjemné.. Mě to nikdy nevadilo :nevim: Chodila jsem 2× do roka. Teď posledních asi 6 let, jen jedenkrát ročně (vždy vše cajk) :palec: Stejně ti pomůže jen on/ona… My tu léky nepredepisujeme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24715
8.5.20 11:37
@smudlat píše:
Ahoj holky je mi 17 a mám docela poslední dobou problém 22.4. jsem dostala menses, ale dneska je už 8.5 a stále krvácim.. nějaké dny vůbec nějake zas hodně a další zase jen maličko.. u gyn. jsem ještě nebyla nikdy tak se tam docela bojím.. nemáte s tím nějaká zkušenost nebo nějaké rady? :?

Gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
8.5.20 11:40

17 je uz stejne nevyssi cas gynekologa navstivit a zacit chodit na pravidelne kontroly, tak sup sup, zadny strach, u zubare je to horsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.5.20 20:38

Chápu tvůj strach. Byla jsem ještě v mladším věku na gyndě. Nejdříve jsem měla strach, no pak jsem se s tím smířila a šla tam. Strach jsem trochu měla, ale úplně zbytečně! Jistě to není nic příjemného, ale že by se to nedalo zvládnout rozhodně ne. Jsem ráda, že jsem tam byla, že vím, že jsem v pořádku a dělám to pro sebe. Co kdyby náhodou něco? Co kdyby někdy přišel vážný problém a já ho nechala být kvůli strachu? Vůbec! Rozhodně jak na gyndu. Nemáš se čeho bát, ale chápu tě! :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
11.5.20 16:57

Je to jednoduchý, zajdi na gyndu :slight_smile: stejnak tam jednou budeš muset. Až třeba budeš chtít mimi, otěhotníš, tak budeš muset na ty kontroly stejnak chodit. A neboj není se čeho bát :slight_smile: já byla vždy během 5min pryč, jak to tam šlo vždy rychle. přesně jak psaly výše, u zubaře je to horší :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama