Primark Drážďany prosinec 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
62
17.12.21 00:50

Primark Drážďany prosinec 2021

Ahoj,
byl jste někdo teď v prosinci v Primarku v Drážďanech? Byl průjezd přes hranice v pohodě nebo kontrolují?
Plánuju tam jet jako rozočkovaná, s platným PCR testem a jen na otočku na 2 - 3 hoďky max.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42271
17.12.21 06:35

Nejezdi. Pouští pouze na pas, občanku a očkovací certifikát. PCR test ne. Kontrolují všude, kromě drogerie a potravin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
17.12.21 06:45

Do Nemecka / Saska jez muzes, na hranicich zadny kontroly nejsou, ale ocko tam plati az 14 po druhy davce. To s tim pcr a prvni davkou plati jen u nas. Do primarku se nedostanes, muzou jen ockovani.
Na jare se tam mohlo jen s testem a fakt to dukladne kontrolovali, kdo nemel, smula..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
17.12.21 06:53

Ve všech obchodech mimo drogerie, potravin a lékáren platí 2G takže plně očkování nebo po nemoci. Kontrolují to opravdu důkladně. Ve vlacích a autobusech platí 3G.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
17.12.21 07:01

Ja tam jezdím skoro každý týden za přítelem a je fakt, že od začátku prosince celkem pritvrdili - ve vlaku kontrolovali minuly týden očkováni nebo test, což predtim nikdy nebylo, do normálních supermarketu nekontroluji, ale do ostatních obchodu ano. V Primarku jsem nebyla uz nějakou dobu, ale co vim, tak jsem tam viděla ochranku zastavovat lidi. A testy uznají možná na hranicích, ale do obchodu se člověk dostane pouze 14 dnů po druhé dávce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28892
17.12.21 07:13

Nepustí tě tam, tak bys jela zbytečně. Krom možné kontroly na hranicích, kde musíš být plně naočkovaná by tě kontrolovali i primarku. A nejsem si jistá, ale myslím že oni naše testy neuznávají, ségra tam pojede, ač je očkovaná 3 dávkami, tak musí na test ještě tam u nich (ale to bude kvůli ubytování). Každopádně tam všechna pravidla mají dost přísná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
17.12.21 07:33

@Kriss Tina Nase testy normálně uznavaji.Jen je tam omezení jak dlouho platí. Mě uznali normálně test z ČR a dokonce i z Turecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
17.12.21 07:45

Já se tu přicvaknu, trhy mají taky zavřeno jako u nás?
A jak řeší děti do 12 let? Přemýšlíme, že si uděláme výlet, ale jestli to má vůbec smysl. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28215
17.12.21 07:54
@welovefashion píše:
Já se tu přicvaknu, trhy mají taky zavřeno jako u nás?
A jak řeší děti do 12 let? Přemýšlíme, že si uděláme výlet, ale jestli to má vůbec smysl. :mavam:

Pokud jsi očkovaná můžeš na trhy, děti do 12 let většinou neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
17.12.21 07:54

Tak jed do Primarku v Praze :nevim: a nepotřebujes nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
17.12.21 08:00

@welovefashion asi jak kde v Bavorsku jsou vánoční trhy zrušený. Jak je to v Sasku nevím. Děti do 12let se neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4353
17.12.21 08:00

@welovefashion Trhy vyhlásili, že nejsou už tak před měsícem. V Polsku trhy nezrušili, jestli chceš na trhy do zahraničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31410
17.12.21 08:03
@Miluna3 píše:
@welovefashion asi jak kde v Bavorsku jsou vánoční trhy zrušený. Jak je to v Sasku nevím. Děti do 12let se neřeší.

V Sasku trhy nejsou. Škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42271
17.12.21 08:38
@Miluna3 píše:

V Sasku zrušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
17.12.21 08:46

@Kriss Tina na cestu do 24h nepotrebujes ani ockovani ani test ( myslim na prekroceni hranice).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat