Priorix v šesti letech

Anonymní
22.4.20 18:30

Priorix v šesti letech

Chtěla jsem se zeptat, kdo byl na očkování priorixem až po šestém roce? Mě doktorka řekla, že je třeba, aby očkování bylo do šesti let, ale mě se teď a přes prázdniny očkovat nechce. Raději bych očkovala až na podzim, jelikož nás doufám v dohledné době čekají lázně a pak bych přes léto měla ráda klid, protože od listopadu jsme po neštovicích až do března řešili pořád nějaké virózy a dvě angíny… Tak bych ráda věděla, jestli je posunutí nějaký problém… Narozeniny jsou v srpnu, tak by se jednalo o nějaké dva, tři měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3505
22.4.20 18:58

Syn měl 6 v listopadu a priorix dostane nejspíš zítra. Myslím, že by to neměl být problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
22.4.20 19:33

Naočkovala bych koncem srpna nebo začátkem září. Vzhledem k tomu, že na podzim pořád straší s tou druhou vlnou covidu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2043
22.4.20 19:56

Stáhni si na netu příbalový leták, tomu bych věřila. Doktorka říká do 6 let nespíš kvůli ockovacimu kalendáři, ale to je jen urednicky dokument. Řídila bych se příbalovým letakem.

Řešila jsem to stejné, doktorka chtěla třetí hexu do 13.mesicu, protože je to tak v ockovacim kalendáři, ale dítě není úplně fit a zřejmě to o týden dva pretahneme. Podle pribaloveho letáku je to ok, jen prosté o ten týden dva nesplníme vyhlášku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
22.4.20 20:16

Dcera dostala 2.dávku v 7,5 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 20:21

@Platanka Díky za info, příbalový leták jsem stáhla, ale termíny jsem tam nenašla… Mají napsaný, že termíny určí lékař na základě předpisů… Myslím si, že když to mohli zákonodárci posunout ze dvou let na šest, tak nějaký ten měsíc už to nevytrhne… Jinak díky i všem ostatním za odpovědi…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 20:36

@Marcelka146 Super, takže není kam spěchat a hrotit to :D

• Citovat
  • Nahlásit
5920
22.4.20 21:50

Já to teda nehrotila a to byla „normální“ doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
23.4.20 16:52

A to už je druhá dávka? Náš kluk měl první dávku ve 4.letech, druhou bude mít v 10. Doktorka říkala, že druhá dávka by měla být do 6 let po první, neměl moc dobrou reakci, tak to moc nehrotím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 18:49

@kacaba379 Jj, druhá… První jsme měli cca v roce a půl… Takže šest let rozdíl v pohodě stíháme… Díky za info…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat