Příprava na TSP MUNI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela 812
Povídálka 34 příspěvků 02.04.19 20:40
Příprava na TSP MUNI

Zdravím, :mavam:
ani ne za měsíc mě čekají oborové testy z biologie se základy chemie a tsp na Přf MUNI. Máte někdo nějaké rady, jak během testů nezmatkovat a jak se připravit na TSP? Vím, že ne na vše se tam dá připravit, ale stačí jen nějaké rady a zkušenosti. :P

Reakce:
prejeta_zaba
Kecalka 132 příspěvků 11 inzerátů 02.04.19 20:52

Za mě byly někde na netu sady minulých testů (nevím jestli ještě jsou), všechny si je projít a zkusit pochopit myšlení tvůrců no…u samotného testu se ani nesnažit stihnout všechno (ani to není dělané tak, abys to stihla), ale raději začít tim, čím si seš jistá a pak až to co nevíš, ať máš co nejvíc správně. Nic převratného, co bys ještě chtěla vědět? :nevim:

Marcela 812
Povídálka 34 příspěvků 02.04.19 20:55

@prejeta_zaba je lepší jít popořadě a přeskakovat, co nevím, nebo jít rovnou na tu část, ve které si věřím?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7604 příspěvků 02.04.19 21:12

ja chodila na nejaky pripravny kurz a bylo to fajn, dost toho s nama prosli a pomohli s cim jsem si nevedeli rady, to uz ted asi nestihnes :mrgreen: …a projit si sady z minulych let… jinak ja vzdy udelala ty casti, u kterych jsem si verila a pak ten zbytek…cas mi vzdy stacil tak akorat.

prejeta_zaba
Kecalka 132 příspěvků 11 inzerátů 03.04.19 13:02

@Marcela 812 přímo tím oddílem, v němž si věříš, ty otázky jsou na stejný princip, pokud ti jde logika a nemáš všeobecný přehled, určitě začni logikou a tak. ;)

Váš příspěvek
Reklama