Přítel trápí mého psa

Anonymní
17.11.15 23:37

Přítel trápí mého psa =o(

Ahoj všem, omlouvám se za anonymitu, ale píši za dobrou kamarádku, která je dalo by se říct v koutě. S přítelem má ročního chlapečka a jejich vztah ale bohužel příliš nefunguje - hádky, žárlivost, naschvály z jeho strany, urážky. Ne pořád, ale dobré období jim většinou dlouze nevydrží. I ona je někdy vznětlivá..takže obecně jejich hádky neřeším. Co mě ale trápí je, že její přítel trápí jejího 2kg pejska, kt. měla už před tím, než jej poznala. Je to vcelku pohodový malý psík a jejich chlapeček ho má moc rád a hrají si spolu. Přítel dělá to, že mu během dne jen tak naznačuje, že ho praští vodítkem, sekané pohyby, pes se třepe v rohu a kouká na něj, co přijde atp a nebo říká synovi, ať ho přejede chodítkem, zastřelí ho jak džihádista, atakové řeči. Kamarádka z toho roste, ale čím víc se snaží po dobrém či po zlém to řešit, jeho to baví ještě víc a dělá to dýl s přiblblým úsměvem…Taky dělá věci, jakože kamarádka chce dát synovi pusu a on ho má na klíně a uhne s ním a řekne - ale Lukášek nechcee, říkal mi to, hahaha…a má z toho děsnou srandu. Jak jsem většinou vrba a rádkyně pro kamarádky, v tomhle případě ji vůbec neumím poradit, co má dělat, co by mohla zkusit…já sama bych ho vykopla. Ale vím, že ona má sen úplné rodiny, je to čerstvé, chlapeček je malý, sama by to teď nezvládla atd…já prostě nevím, co radit, máte někdo nějaký nápad??Děkuji moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18262
17.11.15 23:40

Pritel trapi mého psa, ale pises za kamarádku?

No hezky, kluk bude mit paradni vzor. Hlavne, ze rodina bude uplna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
17.11.15 23:40

Taky bych ho vykopla. Takový vztah stejně nevydrží, když píšeš že sou tam hádky, urážky, naschvály atd. Chudák pejsek a ještě takový malinký 2 kilový. Nesnáším lidi, kteří jen tak ze srandy ubližují zvířatům. Asi se nic poradit nedá, jedině at si hledá podnájem a toho blba vykopne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20666
17.11.15 23:41
@Anonymní píše:
Ahoj všem, omlouvám se za anonymitu, ale píši za dobrou kamarádku, která je dalo by se říct v koutě. S přítelem má ročního chlapečka a jejich vztah ale bohužel příliš nefunguje - hádky, žárlivost, naschvály z jeho strany, urážky. Ne pořád, ale dobré období jim většinou dlouze nevydrží. I ona je někdy vznětlivá..takže obecně jejich hádky neřeším. Co mě ale trápí je, že její přítel trápí jejího 2kg pejska, kt. měla už před tím, než jej poznala. Je to vcelku pohodový malý psík a jejich chlapeček ho má moc rád a hrají si spolu. Přítel dělá to, že mu během dne jen tak naznačuje, že ho praští vodítkem, sekané pohyby, pes se třepe v rohu a kouká na něj, co přijde atp a nebo říká synovi, ať ho přejede chodítkem, zastřelí ho jak džihádista, atakové řeči. Kamarádka z toho roste, ale čím víc se snaží po dobrém či po zlém to řešit, jeho to baví ještě víc a dělá to dýl s přiblblým úsměvem…Taky dělá věci, jakože kamarádka chce dát synovi pusu a on ho má na klíně a uhne s ním a řekne - ale Lukášek nechcee, říkal mi to, hahaha…a má z toho děsnou srandu. Jak jsem většinou vrba a rádkyně pro kamarádky, v tomhle případě ji vůbec neumím poradit, co má dělat, co by mohla zkusit…já sama bych ho vykopla. Ale vím, že ona má sen úplné rodiny, je to čerstvé, chlapeček je malý, sama by to teď nezvládla atd…já prostě nevím, co radit, máte někdo nějaký nápad??Děkuji moc :nevim:

Proboha, to snad NE!!! 8o :pocitac:
Kámoška je asi ještě hodně mladá a nezkušená, viď?
Ale on musí mít (jen obrazne řečeno) tak max.osm let, propána. :roll: To se tak kret. énsky choval už od začátku nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20666
17.11.15 23:42
@Quinn7 píše:
Taky bych ho vykopla. Takový vztah stejně nevydrží, když píšeš že sou tam hádky, urážky, naschvály atd. Chudák pejsek a ještě takový malinký 2 kilový. Nesnáším lidi, kteří jen tak ze srandy ubližují zvířatům. Asi se nic poradit nedá, jedině at si hledá podnájem a toho blba vykopne.
:palec: Přesně! Nic jinýho jí nezbývá. :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
17.11.15 23:45

@Eemii - ano, chtěla jsem co nejkratší popisek, ne už v popisku vysvětlovat, že situace je kamarádky, za to se omlouvám.
@Quinn7 - přesně to jediné mě taky napadá - co píšete s Eemii obě…jen jsem si říkala, jestli by někoho nenapadlo nějaké řešení, jak na něj, jak mu to vysvětlit tak, aby pochopil…Ps. je to pan ING…jinak navenek velmi klidný a hodný člověk…A podnájem by neměla z čeho platit, má mateřskou :( On má plat v pohodě, ale stejně věčně řeší peníze…natož kdyby měla platit nájem, a živobytí sama…chjo…já bych ho vykopla asi i tak, ale vím, že ona to momentálně nedokáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
17.11.15 23:51

@Žirafa 69 - ona bude mít 27 let, on možná o rok dva starší nebo stejně. Od začátku se tak nechoval, potkali se, oba krásní lidi, sympatáci, zamilovali se jako blázni, byli spolu strašně spokojení a asi bohužel velmi brzy (cca po 3/4tě roce) otěhotněli - ale plánovaně. Oba si to přáli a pár měsíců se o malého snažili…pak začly finanční problémy, stěhovaní z jejího malého podnájmu do většího bytu do místa, kam on nechtěl (byl to byt, kde kamarádka vyrostla) a nelíbilo se mu tam. Začaly hádky, do toho se začala projevovat žárlivost, nebot on třeba jednou za měsíc chce jít s klukama na diskotéku bez přítelkyn, a ona to nezvládá a taky ji nikdy mezi ty kamarády nevzal a tím je to ještě horší…je toho víc no…začlo se to sypat a je to tam kde to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
17.11.15 23:56

Vše bych pochopila, klasické problémy hodně vztahů - žárlivost, ego, peníze, představa o bydlení, životě, dítě ve chvíli, kdy ještě neměli jasno atd…Ale ten pes mi prostě leží strašně v žaludku, kór, když k těm věcem nabádá ročního chlapečka :,( ten z toho ještě nemá hlavu a jeho slovům nerozumí…ale on to teď dělá denně, a brzy jim malý rozumět bude…A on to prostě dělá naschvál a dobře se tím baví, že se ten pes třepe. Ona mu to mockrát řekla v dobrém i ve zlém, že tohle dělat nebude a už vůbec před synem…ale je to marné, dělá to pak ještě víc…nechápu to, já bych mu vyházela z okna kufry i kdybych měla zůstat pod mostem asi :(

Příspěvek upraven 18.11.15 v 00:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
17.11.15 23:57
@EvaEve píše:
@Eemii - ano, chtěla jsem co nejkratší popisek, ne už v popisku vysvětlovat, že situace je kamarádky, za to se omlouvám.
@Quinn7 - přesně to jediné mě taky napadá - co píšete s Eemii obě…jen jsem si říkala, jestli by někoho nenapadlo nějaké řešení, jak na něj, jak mu to vysvětlit tak, aby pochopil…Ps. je to pan ING…jinak navenek velmi klidný a hodný člověk…A podnájem by neměla z čeho platit, má mateřskou :( On má plat v pohodě, ale stejně věčně řeší peníze…natož kdyby měla platit nájem, a živobytí sama…chjo…já bych ho vykopla asi i tak, ale vím, že ona to momentálně nedokáže.
řešení mě bohužel žádné nenapadá. Navíc si myslím, že kdo dokáže být agresivní na zvířata mohl by jednou vztáhnout ruku i na člověka. Nejhorší sou ti, co se chovají na veřejnosti jako beránci a v soukromí se z nich stávají s prominutím debi*ové. S tím podnájmem teda nevím jak to řešit, jedině se asi vrátit zpátky k rodičům. Já bych teda svýmu pejskovi ubližovat nenechala.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 00:00

Quinn7 - no reálně mu neubližuje, nepraští ho, ale spíš psychicky no - straší ho, napřahuje se na něho…já osobně bych se z toho zbláznila, můj pejsek je moje všechno. Ona to zatím trpí a opakovaně ho upozornuje. marné :/ je to děs..

• Nahlásit
  • Citovat
2997
18.11.15 00:03

Ježiš s kým jsou dneska ženský ochotný žít a mít děti… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
18.11.15 00:04

Já nejsem žádným milovníkem psů, vadí mi, když si z nich lidé dělají „malé děti“, nemám ráda malé uštěkané nevychované rasy… ALE nikdy bych žádnému zvířeti neublížila. Kdysi jsem slyšela, že povaha lidí se pozná podle toho, jak se chovají ke zvířatům, nevím, každopádně toto není normální. I kdyby mu ten pes vadil, nebyl by ochoten ho přijmout jako zvíře své partnerky, tak by se mu vyhýbal, ignoroval ho, odmítal venčit apod., ale neubližoval by mu! Paní se vůbec nedivím, že jí tohle vadí. Celkově mi to přijde jako dost nevyrovnaný vztah a velkou naději na budoucnost tam nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 00:05

@marrlinka - dřív to nedělal no :( začal poslední dobou. O malého se stará pěkně…stejně bych to já osobně nepřežila a vyrazila ho.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.15 00:09

@zuzkasim - já milovník jsem, hlavně teda své fenečky, opravdu ji miluji jako dítě, tak to prostě je a nedá se nic dělat, sama bych nečekala, že to tak bude :) Ale nemám ji uštěkanou atakm je skvělá :) Já taky ještě k tomu, co jsi psala ty, nechápu na té situaci to, co jako čekal…že ten pes zmizí???Prostě ho měla už jak jí poznal…první mu nevadil, teď mu vadí…měl si to dobře rozmyslet že… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1524
18.11.15 00:11

Chlapa bych okamžitě vykopla. Co to je za zrůdu týrat malého psíka? :cert: Našeho psa beru jako dítě a nikdo mu nesmí ubližovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama