Reklama

Příze Camilla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 3 inzeráty 03.05.11 13:00
Příze Camilla

Můžete mi poradit - je příze camilla vhodná na jarní, letní a podzimní čepičky, spíše lehčí?
U mnoha návodů je právě uváděna, doporučována, ale u nás v galanterii jsem ji nezahlédla, vzala jsem kdeco, ale po uháčkování zjistím, že je to třeba na teplejší jaro či běžné léto zbytečně teplé, i když ta příze jako taková mi tak původně nepřipadala.
Po vašich radách bych si ji třeba objednala na netu, takto sama nemám odvahu, ať nekupuju zajíce v pytli.
Děkuji za rady.
PS: i když teda čepičky, které jsem si loni objednala právě na jaro léto pro malou byly taky dost tepplé, navzdory děrovanému vzoru… :roll:

Reklama

Reakce:

tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 03.05.11 13:08

AHojky,
tak já osobně háčkuji z Camilli jarní plné i dírkaté. na takové ty letní používám Katku bo je o něco slabší. Na podzimní používám Káju (Kačenku) ta je víc tepejší

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17040 příspěvků 03.05.11 13:18

Háčkuji také z Camilly, ale na parné léto to chce hodně vzdušné vzory, okaté, dírkaté. Jenže to zas potom logicky ubírá na funkčnosti, zkrátka je to spíš o parádě. Ale na jaro splní účel určitě :wink:.

Jinak ta Camilla je téměř totožná s přízí Catania, koukni, zda nemají v galanterii tu, abys měla představu. Potom je myslím podobná příze Lenka a Nela :think:

tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 03.05.11 13:22

jj Lenka a Nela jsou jí taky dost podobné :palec:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 03.05.11 13:32

camilla je 100% bavlna.. je taková pevná ale dírkované jdou! na jaro na léto bych udělala fakt hodně dírkatý model…
já pak háčkuji z jemnější - Daniely aleto není stopro bavlna.. má to trošku elastenu a jsou jemnější…
ale zase se musí dát pozor na vytahání.. když se s ní zachází bídně… tak se hodně vytáhne..
např. náš malej si jí rve na hlavu a z hlavy sám.. a pak podle toho vypadá.. to ta camilla vydrží víc.. :wink:
v zimě dělám z Dory.. :wink:

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 03.05.11 13:34

Mě se osvědčila Glorie. Háček 2,5 na teď a podzim, 3,5 (větší očka) klidně na léto…
A má moc hezký barvy!

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 03.05.11 14:16

Ahoj, já jsem chtěla taky háčkovat z Camilly, ale bohužel jsem ji nikde v kamenným obchodě nesehnala, tak jsem ji nahradila přízí Elian Nicky a jsem s ní maximálně spokojená. Dírkatý vzory třeba na čepičky se z ní dělají perfektně a mají fakt úžasný barvy. Vhodnej háček na tuto přízi je č. 2,5.

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 3 inzeráty 03.05.11 19:59

děkuji zatím za tipy, vše jsem si zapsala, mrknu co se u nás dá nakoupit a když tak objednám na mmb

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >