Příze Camilla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 03.05.11 13:00
Příze Camilla

Můžete mi poradit - je příze camilla vhodná na jarní, letní a podzimní čepičky, spíše lehčí?
U mnoha návodů je právě uváděna, doporučována, ale u nás v galanterii jsem ji nezahlédla, vzala jsem kdeco, ale po uháčkování zjistím, že je to třeba na teplejší jaro či běžné léto zbytečně teplé, i když ta příze jako taková mi tak původně nepřipadala.
Po vašich radách bych si ji třeba objednala na netu, takto sama nemám odvahu, ať nekupuju zajíce v pytli.
Děkuji za rady.
PS: i když teda čepičky, které jsem si loni objednala právě na jaro léto pro malou byly taky dost tepplé, navzdory děrovanému vzoru… :roll:

Reakce:
tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 03.05.11 13:08

AHojky,
tak já osobně háčkuji z Camilli jarní plné i dírkaté. na takové ty letní používám Katku bo je o něco slabší. Na podzimní používám Káju (Kačenku) ta je víc tepejší

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17042 příspěvků 03.05.11 13:18

Háčkuji také z Camilly, ale na parné léto to chce hodně vzdušné vzory, okaté, dírkaté. Jenže to zas potom logicky ubírá na funkčnosti, zkrátka je to spíš o parádě. Ale na jaro splní účel určitě :wink:.

Jinak ta Camilla je téměř totožná s přízí Catania, koukni, zda nemají v galanterii tu, abys měla představu. Potom je myslím podobná příze Lenka a Nela :think:

tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 03.05.11 13:22

jj Lenka a Nela jsou jí taky dost podobné :palec:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 03.05.11 13:32

camilla je 100% bavlna.. je taková pevná ale dírkované jdou! na jaro na léto bych udělala fakt hodně dírkatý model…
já pak háčkuji z jemnější - Daniely aleto není stopro bavlna.. má to trošku elastenu a jsou jemnější…
ale zase se musí dát pozor na vytahání.. když se s ní zachází bídně… tak se hodně vytáhne..
např. náš malej si jí rve na hlavu a z hlavy sám.. a pak podle toho vypadá.. to ta camilla vydrží víc.. :wink:
v zimě dělám z Dory.. :wink:

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 03.05.11 13:34

Mě se osvědčila Glorie. Háček 2,5 na teď a podzim, 3,5 (větší očka) klidně na léto…
A má moc hezký barvy!

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 03.05.11 14:16

Ahoj, já jsem chtěla taky háčkovat z Camilly, ale bohužel jsem ji nikde v kamenným obchodě nesehnala, tak jsem ji nahradila přízí Elian Nicky a jsem s ní maximálně spokojená. Dírkatý vzory třeba na čepičky se z ní dělají perfektně a mají fakt úžasný barvy. Vhodnej háček na tuto přízi je č. 2,5.

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 03.05.11 19:59

děkuji zatím za tipy, vše jsem si zapsala, mrknu co se u nás dá nakoupit a když tak objednám na mmb

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >