Problém s matkou (nevím si rady)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
9.10.21 21:23

Problém s matkou ( nevím si rady )

Dobrý večer, Dámy rad bych se vás zeptal co dal. Úplně nevím jak začít, ale už jsem v koncích 8o
Máme ročního chlapce, s matkou už nežijeme 4 měsíce, ale to co předvádí nemá konce.
Rozešli jsme se jelikož nám to spolu proste nešlo, o malého mám velký zájem! Platím ji nadstandardní peníze, měsíčně 12 tisíc.
Od soudu mám dane že jen 5 tisíc, ale chci aby se měl malý dobře, a nic mu nechybělo, bohužel je to pořad málo, malého mi dává jak se ji to hodí, vůbec nerespektuje nařízení soudu, kde bylo řečeno domluvou! Neustále mi píše ze by bylo lepší kdyby malý neměl tátu a tak dále… nedá se sní domluvit, chce mě jen zničit, jen proto ze už sní proste nežijí.
Smsky stylu jaký jsem kreten, jak malému dávám málo, ze jsem sobec a tak dále ale každý den, do toho mi pořad říká jak si vše píše že ji mám dávat víc peněz, a ze ji musim dávat na všechno půlku uctenky mi nedává.
Vyhrožuje mi socialkou, údajně dokáže prý zařídit abych malého viděl jednou za 14 dnů na 3h, to nechci! Mám ho teď každý víkend na par h, když teda není pryč. V týdnu vůbec, jezdím dlouho z práce cca v 5, a to už mi ho nedá.
Ale proč to všechno píšu, jsem psychicky vyčerpány mám prášky na uklidnění, nechci o malého přijít.
Vyrůstal jsem v decaku nemám rodinu, a malý je cely můj svět, ale musím to začít řešit jelikož už to sní opravdu nedávám.
Takže moje otázka zní, co mám dělat? 8o
Já to proste nevím, muže mi někdo poradit děkuji…
Ps: nehraju nikomu na city a tak dále, chci jen radu jelikož jsem opravdu zoufalý děkuji.. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23434
9.10.21 21:29

Podej k soudu žádost o nařízení styku, protože dohoda nefunguje. Taky můžeš matce naznačit, že pokud omezí styk s dítětem, ty omezíš alimenty na soudem stanovenou výši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.10.21 21:32

@Janli
To jsem zkoušel, začne mi dělat peklo.
Víkendy kdy malého mužů mít, tak má horečku nebo mu není dobře a tak, jen abych ho neviděl.
Zkusím ten soud..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3888
9.10.21 21:37

Tak já bych jí začala dávat to co mám nařízené soudem. Je mu 4 měsíce a dávat jí měsíčně 12 tis. to jako na co? A rázně bych jí sdělila, že si budu brát malého ten a ten den tu a tu hodinu podle dohody a pokud se jí to nelíbí, že to můžete řešit u soudu, kde bude přesně stanoven styk se synem. Neboj se to její vyhrožování není tak horké. Hlavně měj doklad nebo přes účet, že ty peníze dostává. To je nejdůležitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3888
9.10.21 21:41

Tady ještě posílám odkaz. Podívej se na to, určitě ti tam poradí. http://www.unie-otcu.cz/kontakt.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
9.10.21 22:44
@katyca píše:
Tak já bych jí začala dávat to co mám nařízené soudem. Je mu 4 měsíce a dávat jí měsíčně 12 tis. to jako na co? A rázně bych jí sdělila, že si budu brát malého ten a ten den tu a tu hodinu podle dohody a pokud se jí to nelíbí, že to můžete řešit u soudu, kde bude přesně stanoven styk se synem. Neboj se to její vyhrožování není tak horké. Hlavně měj doklad nebo přes účet, že ty peníze dostává. To je nejdůležitější.

Taky nechápu, proč ji ty peníze dáváš navíc.. to radši dítěti spoř do budoucna, rozhodně si ty peníze užije víc než teď, budou se hodit. Teď jen hýčkáš její marnotratnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
9.10.21 23:13

Peníze navíc ji nedávej, dej ji to co ne určeno soudem a malému raději kup něco osobně když je s tebou. Klidně nějaké oblečení…a okamžitě si zažádej o úpravu styku u soudu. Nenech se sebou vydrbávat. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
9.10.21 23:27

Souhlasím, začni jí dávat jen tolik, kolik máš nařízeno a dál to řeš soudně. Peníze navíc můžeš synovi ukládat na spoření, to je dobrý nápad.

Když bývalka uvidí, že sebou nenecháš orat, asi taky změní přístup. A styk se synem ti jako biologickému otci sama zakázat nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
9.10.21 23:37
@Josef H píše:
Dobrý večer, Dámy rad bych se vás zeptal co dal. Úplně nevím jak začít, ale už jsem v koncích 8o
Máme ročního chlapce, s matkou už nežijeme 4 měsíce, ale to co předvádí nemá konce.
Rozešli jsme se jelikož nám to spolu proste nešlo, o malého mám velký zájem! Platím ji nadstandardní peníze, měsíčně 12 tisíc.
Od soudu mám dane že jen 5 tisíc, ale chci aby se měl malý dobře, a nic mu nechybělo, bohužel je to pořad málo, malého mi dává jak se ji to hodí, vůbec nerespektuje nařízení soudu, kde bylo řečeno domluvou! Neustále mi píše ze by bylo lepší kdyby malý neměl tátu a tak dále… nedá se sní domluvit, chce mě jen zničit, jen proto ze už sní proste nežijí.
Smsky stylu jaký jsem kreten, jak malému dávám málo, ze jsem sobec a tak dále ale každý den, do toho mi pořad říká jak si vše píše že ji mám dávat víc peněz, a ze ji musim dávat na všechno půlku uctenky mi nedává.
Vyhrožuje mi socialkou, údajně dokáže prý zařídit abych malého viděl jednou za 14 dnů na 3h, to nechci! Mám ho teď každý víkend na par h, když teda není pryč. V týdnu vůbec, jezdím dlouho z práce cca v 5, a to už mi ho nedá.
Ale proč to všechno píšu, jsem psychicky vyčerpány mám prášky na uklidnění, nechci o malého přijít.
Vyrůstal jsem v decaku nemám rodinu, a malý je cely můj svět, ale musím to začít řešit jelikož už to sní opravdu nedávám.

Takže moje otázka zní, co mám dělat? 8o
Já to proste nevím, muže mi někdo poradit děkuji…
Ps: nehraju nikomu na city a tak dále, chci jen radu jelikož jsem opravdu zoufalý děkuji.. :srdce: :srdce: :srdce:

Kdybychom spolu seděli někde u piva, tak bych Ti povykládal historky, jak matka tahá za delší konec a když se zasekne, tak z děcka udělá totálního nerváka, jen aby bylo po jejím a otci ho nedávala.
Za mě je odpověď přiznat si chybu ve výběru matky (btw proč z ní nebyla manželka, asi to nějak drhlo?), řada chyb se napravit prostě nedá, jen omezit ztráty a škody.
Na syna platit podle rozsudku a zkusit znovu založit novou rodinu. Vím, že tohle slyšet nechceš, ale je moře chlapů, kteří k tomu dospějí až po letech vyčerpávajících bojů. Třeba Ti pomůžu si to ušetřit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
9.10.21 23:46
@catch-22 píše:
a zkusit znovu založit novou rodinu.

Typický chlapský přístup. :-(
Utéct od problému. Jak může chlap tak lehce hodit přes palubu vlastní dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
9.10.21 23:55
@Cimada píše:
Typický chlapský přístup. :-(
Utéct od problému. Jak může chlap tak lehce hodit přes palubu vlastní dítě?

Protože si přizná, že tuhle bitvu nemůže vyhrát. A když už udělal tu chybu, že si špatně vybral životní partnerku, tak nemá smysl zahájit předem prohranou válku bez ohledu na oběti.
A než si do mě rýpneš osobně, tak já sám mám matku našich dětí (jedno plnoleté a druhé se tomu blíží) pořád doma. Protože jsem si svého času výborně vybral, asi měl i patřičnou dávku štěstí, a nejspíš hrálo roli i to, že kdybychom se při malých dětech rozešlí a chtěla mě od nich odříznout, tak bych to opravdu zabalil a hledal štěstí jinde.
Možná i proto to nikdy nehrozilo, ani když za ty roky nějaké krize byly. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
10.10.21 00:18
@catch-22 píše:
Protože si přizná, že tuhle bitvu nemůže vyhrát. .......
A než si do mě rýpneš osobně,

S tím prvním tvrzením - to je alibismus. Prostě uhýbá od problému. Kdyby se takhle chovaly matky, potulovalo by se po ulicích hafo opuštěných děcek.
A ke druhé poznámce - nemám sebemenší zájem rýpat do Tebe osobně, nečtu Tě, nevyhledávám Tvoje příspěvky. To Ty jsi tady před chvílí psal elaborát o mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
10.10.21 00:23
@Cimada píše:
S tím prvním tvrzením - to je alibismus. Prostě uhýbá od problému. Kdyby se takhle chovaly matky, potulovalo by se po ulicích hafo opuštěných děcek.
A ke druhé poznámce - nemám sebemenší zájem rýpat do Tebe osobně, nečtu Tě, nevyhledávám Tvoje příspěvky. To Ty jsi tady před chvílí psal elaborát o mně.

Ne, problém je tu postavený tak, jestli se otec má pokoušet bojovat s matkou, která ho odřezává od dítěte. Není to o dítěti, o které by neměl zájem žádný z rodičů.
Na elaborát zase tak zajímavě nepíšeš. Jednoduché prokletí nebo požehnání dobré paměti, jak se to vezme. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
10.10.21 00:31
@catch-22 píše:
Ne, problém je tu postavený tak, jestli se otec má pokoušet bojovat s matkou, která ho odřezává od dítěte. Není to o dítěti, o které by neměl zájem žádný z rodičů.
Na elaborát zase tak zajímavě nepíšeš. Jednoduché prokletí nebo požehnání dobré paměti, jak se to vezme. :mavam:

Proč bych si měla dělat ambice psát zajímavě? :roll: Když se mi doma nechce dělat nic jiného, tak tady holt prokrastinuju :-) :-). Za zdejší elaborát považuji víc než 4 řádky :D.
S prokletím Ti nerozumím. Někdo Tě proklel? ;)
K tomu chlapovi: myslím, že by se měl pokoušet bojovat kvůli tomu děcku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
10.10.21 09:07
@Cimada píše:
Proč bych si měla dělat ambice psát zajímavě? :roll: Když se mi doma nechce dělat nic jiného, tak tady holt prokrastinuju :-) :-). Za zdejší elaborát považuji víc než 4 řádky :D.
S prokletím Ti nerozumím. Někdo Tě proklel? ;)
K tomu chlapovi: myslím, že by se měl pokoušet bojovat kvůli tomu děcku.

Přestaň tu trollit (psát nesmysly)!!!
Příp. se choď zhulit a uklidni se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat