Problém se silikonovou formou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ernais
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.08.19 09:00
Problém se silikonovou formou

Ahoj holky, objednala jsem si silikonove formicky (cisla) z Aliexpresu a bohuzel dosly cele pokroucene, takze kdyz vyrobim odlitek, tak je bud propadly nebo vybouleny. Nevite jak formu narovnat?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12796 příspěvků 28.08.19 09:27

Podle mě to narovnat nepůjde. A teda silikonová forma z Ali je dost slušný risk se zdravím…

Ernais
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.08.19 09:33

@nozu Vzhledem k tomu, ze forma neprichazi do kontaktu s jidlem, tak to jako risk se zdravim uplne nevidim ;)

Ba-stet
Závislačka 3176 příspěvků 28.08.19 09:43

Co zkusit nalít do formicek vodu a dát do mrazáku? A pokud to jde, párkrát během mražení upravit a narovnat?

Ernais
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.08.19 10:07

@Ba-stet otazka jestli po rozmrazeni nebudou zase zkroucene jako predtim. Kazdopadne tato moznost me nenapadla.

Ba-stet
Závislačka 3176 příspěvků 28.08.19 10:19

@Ernais No, to se ukáže. Buď se ten silikon jen zkroutil a pak ho „stabilizovaná poloha“ narovná, nebo je prostě nekvalitní, s tím se neudělá nic. Ale z Ali to zas asi nestalo tolik peněz, aspoň nějaká útěcha.

pet p
Kecalka 500 příspěvků 28.08.19 13:37
@Ernais píše:
@nozu Vzhledem k tomu, ze forma neprichazi do kontaktu s jidlem, tak to jako risk se zdravim uplne nevidim ;)

A na co ty formičky vlastně chcete používat? Já myslela, že silikonové formičky jsou na pečení dobrot.

Váš příspěvek
Reklama