Prodávám potraviny levně

24.12.19 20:15

Prodávám potraviny levně

Zákládám tuhle diskuzi protože prodávám nějaké potraviny velmi levně. Možná se ptáte proč? Vlastnila jsem obchod ale obchod jsem zavřela a ruším ho. Zbylo mi plno věci např. káva(davidof, lor…),bonboniery, lindor, rafaello, toffife, kvalitní marmelády, musli a spoustu dalších věcí. Chci se toho zbavit a tak to prodávám za úplně minimální cenu. Kdybyste měli zájem tak stačí napsat co by jste chtěli a už se nějak domluvime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9343
24.12.19 20:17

To je spíš do bazaru, než do diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
24.12.19 20:54

To sem chtělo hodit asi před vánocemi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6062
24.12.19 21:38

@Elenhorkova to jsi neudělala výprodej v obchodě? z kterého města jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 21:42

@bublinek udělala ale pořád mi zbylo hodně věcí. Bydlíme kousek od Vsetína (Zlínský kraj ) nechci tady veřejně zveřejňovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
600
24.12.19 22:15

Dobrý den, já bych zájem měla, jsem kousek od Zlína. Je možné napsat co prodáváte a za kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 23:01

@jun Ano, budu jen ráda. Stačilo by kdybych vám to poslala zítra? Teď momentálně jsem u rodiny, a zítra ha přijdu domů tak vám to pošlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
25.12.19 11:32

Jestli budete dělat nějaký seznam co máte ještě na prodej, tak se taky hlásím a předem dík :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 11:43

@jun posílám na ukázku nějaké fotky kde je cena za jeden kus, zboží mám po více kusech, věcí mám ještě víc ale vše jsem to nefotila. Mám ještě :velké čokolády milka -30 Kč, velké čokolády kinder -30 Kč, merci -50 Kč, různé oplatky (mila, corny big, twix, snickers, lina, margot, vesna, bounty kofila…)-5 Kč jeden kus, koření (cena podle toho jaké byste chtěla),konzervy (krůtí, vepřové, kuřecí), pohanková mouka -15 Kč, pohankové těstoviny -15 Kč, musli -30 Kč, káva (kvalitní zrnková, mletá ),čaj, velké utopence -30 Kč, kvalitní paštiky-30 Kč, vepřové maso ve skle -30 Kč, různé sýry (eidam, chedar, toastový, krolewski…).Jestli něco budete chtít tak napište a já vám pošlu např. jaké mám na výběr kávy, at si vyberete. Je možné že jsem na něco zapomněla tak napište a třeba budu mít co chcete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 11:45

Posílám na ukázku nějaké fotky kde je cena za jeden kus, zboží mám po více kusech, věcí mám ještě víc ale vše jsem to nefotila. Mám ještě :velké čokolády milka -30 Kč, velké čokolády kinder -30 Kč, merci -50 Kč, různé oplatky (mila, corny big, twix, snickers, lina, margot, vesna, bounty kofila…)-5 Kč jeden kus, koření (cena podle toho jaké byste chtěla),konzervy (krůtí, vepřové, kuřecí), pohanková mouka -15 Kč, pohankové těstoviny -15 Kč, musli -30 Kč, káva (kvalitní zrnková, mletá ),čaj, velké utopence -30 Kč, kvalitní paštiky-30 Kč, vepřové maso ve skle -30 Kč, různé sýry (eidam, chedar, toastový, krolewski…).Jestli něco budete chtít tak napište a já vám pošlu např. jaké mám na výběr kávy, at si vyberete. Je možné že jsem na něco zapomněla tak napište a třeba budu mít co chcete.
@toma0105

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6062
25.12.19 12:09

To musli je jaké? A trvanlivost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 12:18

@bublinek emco,bona vita - oříškové, čokoládové, mandlové, jahodové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 12:21

@bublinek Trvanlivost teď nevím,,věcí mám v obchodě, ale zítra bych vám řekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6062
25.12.19 14:49
@Elenhorkova píše:
@bublinek Trvanlivost teď nevím,,věcí mám v obchodě, ale zítra bych vám řekla

Ok díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
25.12.19 21:37

Prosila bych nafotit ty kávy /nescafe/.Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama