Kde nakoupit kreativni pomucky?

1723
9.12.19 17:40

Kde nakoupit kreativni pomucky?

Zdravim,
chtela bych pro dceru nakoupit ruzne kreativni veci na tvoreni, porad neco lepi, kresli, striha, proste vyrabi. Ty zakladni veci ma. Chci ji koupit tavnou pistoli, ze ji spolu budeme vyuzivat, a pak dalsi veci, jenze nevim, nemam prehled, co vse existuje, co uz je pro ty osmilete zajimave. Klidne ruzne serepeticky. Prosim poradte, kde ae to da nakoupit na jednom miste, za normalni cenu, nejlepe eshop, a trebas i nejake tipy, s cim si rady vyhraji-co se tyce tvoreni-vase holciny…
Moc diky predem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.12.19 18:01

Dcera je teda mladší, ale miluje ozdobné děrovačky a razítka. Taky glitrová lepidla a washi pásky, barvy na sklo. Hodně vyrábíme z filcu a taky z polystyrenových polotovarů. Něco z toho jsem kupovala na lidl eshopu, na activáčku a jinak nakupuju v kamenném papírnictví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4057
9.12.19 18:06

Ahoj, hodně se toho dá koupit v LIDLU. Od 16.12. tam bude kreativita včetně tavných pistolí, apod. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
9.12.19 18:09

Supeeer :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
9.12.19 18:12

My máme věci z Lidlu a z normálního většího papírnictví. Momentálně mají u nás největší úspěch foukaci fixy na textil a filcove blbiny všeho druhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 18:17

Taky máme všechny ty serepeticky z Lidlu, za mě tam mají nejlepší a za super ceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19321
9.12.19 18:21

Já jsem teď koukala, jak překvapivě velkej výběr různých papírů, razítek, sad atd mají na Sevt.cz (já je měla zafixovaný jako papírnictví hlavně „školní“ a kancelářský potřeby, ale toho tvoření už mají taky hafo). Případně ještě nakupuju na Davona.cz. Oba mají kamenné obchody v Praze, tak i proto - můžu osobně vyzvednout a neplatím poštovný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
9.12.19 19:19

My mame veci z Lidlu a dost jsem toho koupila i u Stoklasy. Jinak papirnictvi, obcas Tesco, Pepco,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
9.12.19 20:06

Online poradím Activáček, kamenná papírnictví také mívají výběr :palec: jinak aj Lidl myslím mívá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
9.12.19 21:30

Dekuji vsem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu