Prodej dětského oblečení a hraček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza Morav.
Nováček 2 příspěvky 07.09.19 15:18
Prodej dětského oblečení a hraček

Ahoj maminky,
plánuji si založit e-shop s dětským oblečením a hračkami. Poštovné by bylo zdarma za cenu delší doručovací doby… :) Chtěla jsem se zeptat, zda by zde měl někdo z Vás zájem v takovém eshopu nakupovat. Ať mám motivaci začít :* Případně ráda uslyším různé názory a prosby co byste chtěly na e-shopu vidět.

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 07.09.19 15:23

Takovych eshopu uz jsou mraky. Tak reknite, cim budete tak extra, ze by lidi meli u vas nakupovat?

Jinak delsi dorucovaci doba a doprava zdarma = preprodej z aliexpresu apod. A toho uz je taky plnej internet ;)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 07.09.19 15:24

No, pokud zboží není skladem, tak tam zásadně nenakupuji, to si to můžu koupit sama z amazonu, ebay, apod. Pouze u oblečení na miru pro deti jsem si ochotna chvilku počkat, ale určitě ne déle jak 2 -3 týdny.

zrcadlo
Echt Kelišová 7693 příspěvků 07.09.19 15:27

Poštovné zdarma za cenu delší doručovací doby mi zavání Aliexpressem, takových e-shopů už je mraky, většina z nich má velmi špatná hodnocení, protože uvádí velmi vágní dobu dodání, nedrží věci skladem a v podstatě jen přepošlou objednávku. Když objednávám na netu, je pro mě důležitá kombinace cena+věci skladem+rychlost a způsob dodání.

veria
Nadpozemská drbna 26215 příspěvků 07.09.19 15:27

Jako ze bys preprodavala z Aliexpresu a Wishe viď. Tak to určitě Nee. Tam si to muzu objednat sama.

Kriss Tina
Extra třída :D 12192 příspěvků 07.09.19 15:35

Neměla bych zájem, když něco objednávám přes internet, je to proto, že chci mít nákup pohodlně a brzo doma (dejme tomu max do pár dní). Kdybych na něco chtěla čekat neurčitou delší dobu, tak si to objednam z Ali, tak mi teda celkově tvůj nápad vyznívá, že prostě chceš preprodavat ty čínské šmejdy za pár korun :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 07.09.19 15:39

Ne nechci čekat

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 07.09.19 15:54

Reálný fotografie. Těch rádoby plyšových overalu letělo oknem už několik :roll:

Netopirek
Extra třída :D 10449 příspěvků 07.09.19 17:33

A co extra by to mělo být?

Tejule
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 07.09.19 20:32

Myslím, že předprodej z Ali, wish a tak je už nuda. Hlavně se ti to bude vracet, pac to jsou fakt smejdy a lidi budou nasraný. Takže za mě, to fungovat nemůže. Pokud chceš prodávat originální kousky které si budeš sít, nebo nechávat síť, tak to fungovat určitě může ;)

Váš příspěvek
Reklama