Profi foto miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.09.11 11:52
profi foto miminka

domlouváme si rodiný focení, ale nevíme jestli se nechat vyfotit už někdy v brzký době-malej bude mít tři měsíce a nebo jestli počkat po novým roce na dobu kdy třeba už bude malej sedět,.....
byli jste někdo s mimčem u fotografa a jak to vypadalo? dá se to mimčo nějak naaranžovat aby to bylo hezký? zase si říkám že když půjdeme až dýl tak už to nebude to pěkný miminečko :think:
a co když mimčo plače a nechce spolupracovat, jak jste to vyřešili. nejlepší asi bude se zeptat přímo toho fotografa že jo,a le momentálně není v ČR a mě to zajímá už teď :lol:

Reakce:
beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 17.09.11 11:55

dle me to je lepsi s mimi - oni to s nima umi, je to pekny, ja sla s prckem az dyl a ten pozovat nechtel vubec, takze ted to chci zkusit, kdyz uz ma malinko rozum ale kazdopadne s miminkem to je o moc lehci…

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 17.09.11 11:56

Nemám zkušenost, ale viděla jsem krásný fotky pidi miminek, takže to určo jde. Stačí mrknout na nějaký stránky profi fotografů, co fotí děti a uvidíš.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 17.09.11 12:09

Já bych určitě fotila teď, fotky pidimiminek jsou úžasný. Znám pár holčin, co fotí a moc mě mrzí, že já ty svoje nafocený nemám. Ty fotky jsou nádherný. Určitě bych do toho šla.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.09.11 12:15

no on ten náš už zase tak pidi není-má skoro 6kilo a než se tam dostaneme tak bude mít skoro 7 :mrgreen:

bombonek
Stálice 85 příspěvků 17.09.11 12:24

u profika to chodí tak, že přijdeš aspoň o hodinku dřív, aby si miminko na to nové prostředí a novou tvář zvyklo a bylo v pohodě.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 17.09.11 12:32

Já byla až v roce a kus. KLuk suprově spolupracoval. Je trochu narcis, pozuje rád. S pidimiminem bych měla strach, že ve vymezený čas nebude mít nálladu, bude chtít spát, bude mít hlad nebo bude zrovna protivné z jinho důvodu. Se starším už to člověk snáz vše odhadne.
U mých obou dětí je další problém - udržet je v bdělém stavu nepoblité byť jen 20 min na dobu focení je nereálné. :mrgreen:

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 17.09.11 12:53

My byli poprvé ve 3.měsících,a bylo to super.Jako památka na miminkovský léta super :-D A pak jsme byli nějak po roce,jenže ten náš kluk nechce spolupracovat,takže to bylo fakt děsný :-? takže za mě určitě jako s mimčem :wink:

Margo
Kecalka 106 příspěvků 17.09.11 12:55

Z vlastní zkušenosti doporučuju jít s malým miminkem :-) Fotky nádherný, jak jsme malou položili, tak ležela, na udržení pozornosti, aby koukala tam kam měla, stačilo obyčejný rachtátko… :-) Teď jsme se byli fotit v 7 měsících a horor udržet její pozornost, jsme byli s mužem i s fotografkou totálně vyřízení :lol: Nejčastěji zkoumala žárovky na stropě , nebo smetíčka na podlaze :lol:

PetkaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.11 13:45

My byli teď na roce, a malá spolupracovala, usmívala se a máme parádní fotky. Nejtěžší byla rodinná, my dva a malá, to bylo nejtěžší, ale samostatně malou máme nafocenou moc hezky (viz profilovka)

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 17.09.11 14:40

Ahoj,první rok jsme chodili do ateliéru každé 3 měsíce- byli jsme ve 3m,6m,9m,12m, a na Vánoce.
Dobrej fotograf si poradí i s novorozencem :wink:
A naopak,nejlepší spolupráce je s malým mimi,to neprotestuje,nev­zteká se,neutíká ze záběru :wink:
Vlastní zkušenost :wink:

korana.kora
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 17.09.11 14:59

Ja bych urcite sla uz ted, kdyz je jeste „miminko“. Fotecky jsou krasny, ale vybrala bych si fotografa, ktery prevazne foti miminka a nebo s nima ma alespon zkusenosti. Videla jsem fotky jednoho fotografa, rekla bych, ze je i dost znamy a to co dokaze nafotit s miminky je naprosto uzasny :palec:

koralina11
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 18.09.11 07:52
goldenka píše:
domlouváme si rodiný focení, ale nevíme jestli se nechat vyfotit už někdy v brzký době-malej bude mít tři měsíce a nebo jestli počkat po novým roce na dobu kdy třeba už bude malej sedět,.....
byli jste někdo s mimčem u fotografa a jak to vypadalo? dá se to mimčo nějak naaranžovat aby to bylo hezký? zase si říkám že když půjdeme až dýl tak už to nebude to pěkný miminečko :think:
a co když mimčo plače a nechce spolupracovat, jak jste to vyřešili. nejlepší asi bude se zeptat přímo toho fotografa že jo,a le momentálně není v ČR a mě to zajímá už teď :lol:

koukni na www.lovelyart.estranky.cz/ to fotí kámoška má tam hodně fotek tak koukni pro inspiraci mi u ní byly ve 4 týdnecha ted v 10 měsících a to už pozoval ale taky začal být protivnej

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >