Reklama

Profi foto miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.09.11 11:52
profi foto miminka

domlouváme si rodiný focení, ale nevíme jestli se nechat vyfotit už někdy v brzký době-malej bude mít tři měsíce a nebo jestli počkat po novým roce na dobu kdy třeba už bude malej sedět,.....
byli jste někdo s mimčem u fotografa a jak to vypadalo? dá se to mimčo nějak naaranžovat aby to bylo hezký? zase si říkám že když půjdeme až dýl tak už to nebude to pěkný miminečko :think:
a co když mimčo plače a nechce spolupracovat, jak jste to vyřešili. nejlepší asi bude se zeptat přímo toho fotografa že jo,a le momentálně není v ČR a mě to zajímá už teď :lol:

Reklama

Reakce:

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 17.09.11 11:55

dle me to je lepsi s mimi - oni to s nima umi, je to pekny, ja sla s prckem az dyl a ten pozovat nechtel vubec, takze ted to chci zkusit, kdyz uz ma malinko rozum ale kazdopadne s miminkem to je o moc lehci…

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 17.09.11 11:56

Nemám zkušenost, ale viděla jsem krásný fotky pidi miminek, takže to určo jde. Stačí mrknout na nějaký stránky profi fotografů, co fotí děti a uvidíš.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 17.09.11 12:09

Já bych určitě fotila teď, fotky pidimiminek jsou úžasný. Znám pár holčin, co fotí a moc mě mrzí, že já ty svoje nafocený nemám. Ty fotky jsou nádherný. Určitě bych do toho šla.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.09.11 12:15

no on ten náš už zase tak pidi není-má skoro 6kilo a než se tam dostaneme tak bude mít skoro 7 :mrgreen:

bombonek
Stálice 85 příspěvků 17.09.11 12:24

u profika to chodí tak, že přijdeš aspoň o hodinku dřív, aby si miminko na to nové prostředí a novou tvář zvyklo a bylo v pohodě.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48361 příspěvků 17.09.11 12:32

Já byla až v roce a kus. KLuk suprově spolupracoval. Je trochu narcis, pozuje rád. S pidimiminem bych měla strach, že ve vymezený čas nebude mít nálladu, bude chtít spát, bude mít hlad nebo bude zrovna protivné z jinho důvodu. Se starším už to člověk snáz vše odhadne.
U mých obou dětí je další problém - udržet je v bdělém stavu nepoblité byť jen 20 min na dobu focení je nereálné. :mrgreen:

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 17.09.11 12:53

My byli poprvé ve 3.měsících,a bylo to super.Jako památka na miminkovský léta super :-D A pak jsme byli nějak po roce,jenže ten náš kluk nechce spolupracovat,takže to bylo fakt děsný :-? takže za mě určitě jako s mimčem :wink:

Margo
Kecalka 106 příspěvků 17.09.11 12:55

Z vlastní zkušenosti doporučuju jít s malým miminkem :-) Fotky nádherný, jak jsme malou položili, tak ležela, na udržení pozornosti, aby koukala tam kam měla, stačilo obyčejný rachtátko… :-) Teď jsme se byli fotit v 7 měsících a horor udržet její pozornost, jsme byli s mužem i s fotografkou totálně vyřízení :lol: Nejčastěji zkoumala žárovky na stropě , nebo smetíčka na podlaze :lol:

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.11 13:45

My byli teď na roce, a malá spolupracovala, usmívala se a máme parádní fotky. Nejtěžší byla rodinná, my dva a malá, to bylo nejtěžší, ale samostatně malou máme nafocenou moc hezky (viz profilovka)

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 17.09.11 14:40

Ahoj,první rok jsme chodili do ateliéru každé 3 měsíce- byli jsme ve 3m,6m,9m,12m, a na Vánoce.
Dobrej fotograf si poradí i s novorozencem :wink:
A naopak,nejlepší spolupráce je s malým mimi,to neprotestuje,nev­zteká se,neutíká ze záběru :wink:
Vlastní zkušenost :wink:

korana.kora
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 17.09.11 14:59

Ja bych urcite sla uz ted, kdyz je jeste „miminko“. Fotecky jsou krasny, ale vybrala bych si fotografa, ktery prevazne foti miminka a nebo s nima ma alespon zkusenosti. Videla jsem fotky jednoho fotografa, rekla bych, ze je i dost znamy a to co dokaze nafotit s miminky je naprosto uzasny :palec:

koralina11
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 18.09.11 07:52
goldenka píše:
domlouváme si rodiný focení, ale nevíme jestli se nechat vyfotit už někdy v brzký době-malej bude mít tři měsíce a nebo jestli počkat po novým roce na dobu kdy třeba už bude malej sedět,.....
byli jste někdo s mimčem u fotografa a jak to vypadalo? dá se to mimčo nějak naaranžovat aby to bylo hezký? zase si říkám že když půjdeme až dýl tak už to nebude to pěkný miminečko :think:
a co když mimčo plače a nechce spolupracovat, jak jste to vyřešili. nejlepší asi bude se zeptat přímo toho fotografa že jo,a le momentálně není v ČR a mě to zajímá už teď :lol:

koukni na www.lovelyart.estranky.cz/ to fotí kámoška má tam hodně fotek tak koukni pro inspiraci mi u ní byly ve 4 týdnecha ted v 10 měsících a to už pozoval ale taky začal být protivnej

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >