Program na vyhledání nejlepší trasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 30.12.16 21:27
program na vyhledání nejlepší trasy

V příštím roce přemýšlíme o vlastním rozvozu námi vyráběných kočárků a tak pomalu začínám přemýšlet jak to udělat aby se navrhla ta nejlepší trasa pro rozvoz, bez zbytečných zajížděk a bez dlouhých hodin nad mapou. Kdysi jsem brigádničil jako rozvozce jídla a vím že naplánovat si správně trasu je velmi důležité. Dnes po patnácti letech už jistě existuje nějaká spolehlivá aplikace co to dokáže za mě.
Prosím víte někdo o takovám SW, klidně i placeném
Asi se googlu ptám blbě, ale nic mi to nenašlo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 30.12.16 21:43

Tak jo už jsem našel toto
http://www.skoda-auto.cz/…routeplanner

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 30.12.16 21:52

Ale tohle neudělá optimalizaci pro třeba 5 závozů při 1 cestě, nebo ano?

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 22:39

Zlaté mapy, je to prý v obchodě play je to skvělá navigace

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 22:40

https://play.google.com/…apps/details?…

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 30.12.16 22:44

Pro mě nejlepší mapy.cz, není tu klasická navigace ( odbočovací pruhy a pod. ), ale plán cesty ok…

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 31.12.16 13:44
@Ivan PPZ píše:
Ale tohle neudělá optimalizaci pro třeba 5 závozů při 1 cestě, nebo ano?

pávěže udělá, to je to co jsem hledal, ještě jsem to nevyzkoušel jak moc intelegentní to je, no uvidíme. Ještě to prý uimí IQ road od tom tomu

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 31.12.16 13:45
@dalimil píše:
Pro mě nejlepší mapy.cz, není tu klasická navigace ( odbočovací pruhy a pod. ), ale plán cesty ok…

mapy cz, neumí za sebe inteligentně poskládat zastávky, takže je to k ničemu

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 31.12.16 14:00
@ka2ka píše:
Zlaté mapy, je to prý v obchodě play je to skvělá navigace

A můžem mi prosím poradit kde se tam dá zadat další průjezdné body? našel jsem tam jen možnost vložení jednoho cíle… Obávám se že to neumí to co potřebuji

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 31.12.16 14:24

Ten plánovač trasy od škodovky funguje i v mobilu, ale není to navigace a musí se to zapínat přes prohlížeč, takže to taky není úplně ideální.
Zkusím pohledat ten tomtom.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 14:25

@jakanas tak manžel na to koukal a průjezdný bod mu přidat nešel, škoda, jinak je fakt perfektní

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 31.12.16 14:56

@ka2ka já právě potřebuju aby to z třeba deseti zastávek udělalo smysluplnou trasu

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 14:58

@jakanas jasně chápu jedině naplánovat na počítači a pak postupně zadávat do navigace, ale to je na prd :think:

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 01.01.17 11:40
@jakanas píše:
A může mi prosím poradit kde se tam dá zadat další průjezdné body? našel jsem tam jen možnost vložení jednoho cíle… Obávám se že to neumí to co potřebuji

Ale naskládání průjezdních bodů ručně do plánovače není to samé, jako optimalizace trasy. To by bylo, pokud bych zadal všechny body a program sám je poskládal v optimálním pořadí. Tyhle plánovače na webu prostě celkem běžně dovolí použít „ruční“ průjezdní body. Co se dá udělat- mělo by jít měnit pořadí těch bodů a podle výsledné doby jízdy to tak nějak nastavit. Pak si ty body doma v klidu zadat do navigace jak „oblíbené“ a postupně na to navigovat. Někdy se dá ta trasa exportovat a použít.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 01.01.17 13:52
@Ivan PPZ píše:
Ale naskládání průjezdních bodů ručně do plánovače není to samé, jako optimalizace trasy. To by bylo, pokud bych zadal všechny body a program sám je poskládal v optimálním pořadí. Tyhle plánovače na webu prostě celkem běžně dovolí použít „ruční“ průjezdní body. Co se dá udělat- mělo by jít měnit pořadí těch bodů a podle výsledné doby jízdy to tak nějak nastavit. Pak si ty body doma v klidu zadat do navigace jak „oblíbené“ a postupně na to navigovat. Někdy se dá ta trasa exportovat a použít.

no ona tvrila že to ten sw umí, ale neumí ani zadat průjezdní body, natožtak aby je uměl seřadit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >