Pronatal Kolín, objednání

671
31.8.21 11:10

Pronatal Kolín, objednání

Ahojky chtěla jsem se zeptat, zda tu má někdo zkušenost s Kolínem. Snažíme se o druhé mimi, první se podařila přirozeně, ale až po roce a půl snažení, i přes zjištěný zvýšený prolaktin. Když sem byla 3 měsíce zpátky u mojí dr na vyndání nehormonálního tělíska, řekla mi, že rok to nebude řešit. I když ví, že při prvním prvním byly problémy. Také ví, že ms cykly mám dost nepravidelné a málo kdy ovulační.
No a moje konečná otázka: „Nevyhodí“ mě z Pronatalu v Kolíně se stejnou odpovědí, že rok prostě čekat a pak až se začne něco řešit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1213
31.8.21 11:37

V pronatalu sem strávila rok..vyhozený peníze zbytečný 2 ivf a pak mi řekli ze sem stará (30) Už bych tam nevlezla..šla sem tam ze ho máme za Barakem ale chybami se člověk učí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 11:39

Zkusenost mam a jsem spokojena, ale vlastne u me nenasli zadny problem a jediny problem byl asi psychicky narocna prace. Takze tezko soudit. Povedlo se 2. IUI

• Citovat
  • Nahlásit
644
31.8.21 12:12

Já byla moc spokojená s dr. Dvořákem, druhý dr mi nesedl a dokonce mě jeho slova rozbrečela.. personál ostatní byl v pohodě. Byla jsem spokojená a teď máme 2letou holčičku hned na poprvé. No a nyní čekáme další přirozeně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
31.8.21 12:52

A ten krátký čas snažení po vyndání tělíska nebude hrát roli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.8.21 20:16

S Kolínem spokojenost, hlavně s dr. Dvořákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
31.8.21 22:42

@Rennie1 a po jak dlouhé době snažení jste tam šli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
1.9.21 10:41
@Nikky121 píše:
@Rennie1 a po jak dlouhé době snažení jste tam šli?

@Nikky121 mě zjistili endometriozu, ještě nez jsme se začali snažit, takže dělali testy na hormony a zjistili, ze se mi vůbec nedělají vajicka, tak ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat