Reklama

Prosím o radu - podvozek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 11:49
Prosím o radu - podvozek

Holky, prosím radu. Máme kočárek Herqules ( mmj. je super) , ale když bych chtěla s dětma někam na nákup, do nějakého obchoďáku apd, tak je pro mě dost složitý ho dávat do auta, děti do sedaček atd…
Proto mě napadlo a nevím jestli by se dal sehnat nějaký podvozek na který připevním autosedačky - máme Maxi cosi. To by bylo o dost jednodduší v rámci nákupu, dát je jen v autosedačkách na nějaký podvozek, ale nevím na jaký a jestli vůbec něco takovýho je? Nemáte zkušenost???
 Děkuji

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 15.01.10 12:11

Já mám golfky Teutonia Solano, na ty jde MC, řekla jsem si, že golfky bych stejně kupovala, tak jsem si vybrala tak, aby na ně šla autosedačka. V půl roce jsme přesedlali do romera a Matýska nosím v nosítku (dřív v bondolinu, teď v manduce), nebo dávám přímo do golfek, jdou do lehu.

Do nákupního centra jsou golfky ideální, ať už samotné, nebo jako podvozek pod autosedačku.

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 12:29

čičo, dík za odpověd, ale já mám děti 2, takže potřebuji podvozek pro 2 autosedačky najednou :lol: a nevím jaký :cry:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 15.01.10 12:37

Ahá, jsem si nevšimla… :oops:

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 12:39

:palec: ok
mono matky to maj holt jednodušší :lol:

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 15.01.10 13:23

Doli, zdravím, mám taky Herqules a jsem spokojená. Chodím na ledňátka, kde jedna maminka má podvozek, ale nevím na jaké autosedačky. Zkusím se poptat a kdyžtak jí sem pošlu. :wink:

Libunda
Kecalka 239 příspěvků 15.01.10 13:58

Dolia,koukni sem.Třeba tu najdeš inspiraci.
http://www.kocarky.cz/…dvojcata.php

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 14:04

Šamotko, budu ráda, když se mi zeptáš. Dík.

Libundo, tam jsem koukala a inspiraci nenašla. Zatím by mi stačil jen ten podvozek. Ale díky

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 15.01.10 14:16

Já to vím! :-D Dnes byla u mě kamarádka, která čeká dvojčata a mimo jiné kvůli nasazení MC autosedaček si vybrala Easy Walker kočár.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >