Prosím o radu - podvozek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 11:49
Prosím o radu - podvozek

Holky, prosím radu. Máme kočárek Herqules ( mmj. je super) , ale když bych chtěla s dětma někam na nákup, do nějakého obchoďáku apd, tak je pro mě dost složitý ho dávat do auta, děti do sedaček atd…
Proto mě napadlo a nevím jestli by se dal sehnat nějaký podvozek na který připevním autosedačky - máme Maxi cosi. To by bylo o dost jednodduší v rámci nákupu, dát je jen v autosedačkách na nějaký podvozek, ale nevím na jaký a jestli vůbec něco takovýho je? Nemáte zkušenost???
 Děkuji

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 15.01.10 12:11

Já mám golfky Teutonia Solano, na ty jde MC, řekla jsem si, že golfky bych stejně kupovala, tak jsem si vybrala tak, aby na ně šla autosedačka. V půl roce jsme přesedlali do romera a Matýska nosím v nosítku (dřív v bondolinu, teď v manduce), nebo dávám přímo do golfek, jdou do lehu.

Do nákupního centra jsou golfky ideální, ať už samotné, nebo jako podvozek pod autosedačku.

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 12:29

čičo, dík za odpověd, ale já mám děti 2, takže potřebuji podvozek pro 2 autosedačky najednou :lol: a nevím jaký :cry:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 15.01.10 12:37

Ahá, jsem si nevšimla… :oops:

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 12:39

:palec: ok
mono matky to maj holt jednodušší :lol:

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 15.01.10 13:23

Doli, zdravím, mám taky Herqules a jsem spokojená. Chodím na ledňátka, kde jedna maminka má podvozek, ale nevím na jaké autosedačky. Zkusím se poptat a kdyžtak jí sem pošlu. :wink:

Libunda
Kecalka 239 příspěvků 15.01.10 13:58

Dolia,koukni sem.Třeba tu najdeš inspiraci.
http://www.kocarky.cz/…dvojcata.php

Dolia
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 15.01.10 14:04

Šamotko, budu ráda, když se mi zeptáš. Dík.

Libundo, tam jsem koukala a inspiraci nenašla. Zatím by mi stačil jen ten podvozek. Ale díky

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 15.01.10 14:16

Já to vím! :-D Dnes byla u mě kamarádka, která čeká dvojčata a mimo jiné kvůli nasazení MC autosedaček si vybrala Easy Walker kočár.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >