Měsíční mimi, šílený pláč

Anonymní
31.12.20 18:50

Prosím pomocte... Měsíční mimi šílený pláč

Prosím vás… Večer po předposledním krmením kolem 6 hodiny malá šíleně pláče ale opravdu šíleně. Má slzy v očích je úplně rudá napíná nožičky a nejde vůbec utišit… Vypadá to jak kdyby ji řezali za živa jak šíleně brečí…
Biogaiu máme tak skoro 14 dní do toho jsem namasirovala bříško mastičkou pupík, nahřála bříško, snažím se utišit dala jsem i fenyklovy čajik… Prdí mi teď hodně… Ale už nevím jak ji pomoct a nemůžu na to koukat jak se šíleně trápí opravdu už nevím co jí může být a čím ji pomoct :( prosím poraďte co to je a jak ji pomůžu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25425
31.12.20 18:53

Bolí jí břicho předpokládám plus únava. Kojíš? Jinak dej ještě přímo kapky na prdy a snaž se nosit, chovat atd. Je to těžký, ale časem tak přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
31.12.20 18:54

Můžeš ji zkusit nahřát ve vaně nebo ve vaničce, případně v koupacím kyblíku. Napusť do vany teplou vodu a vlez si tam i s ní. Stoč ji do klubíčka a uvidíš jestli se jí ulevý. Pokud se nezklidní tak je to divné a pokud by takto hystericky rvala dlouho, tak bych uvažovala o pohotovosti. Syn takto jednou hrozně brečel a nakonec z toho byl zánět středního ucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 18:56

@pikola
Nekojím dávám Babylove 90ml po 3 hodinách… Přes den je v pohodě ale večer prostě šílený… Je mi z toho na breky protože už nevím jak ji utišit…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 18:58

@Anny2148
Ale kdyby to byl zánět středního ucha tak by plakala pořád ne?? Ona má opravdu jen to rozmezí mezi předposledním a posledním krmením takovéhle šílené záchvaty pláče…

• Citovat
  • Nahlásit
285
31.12.20 18:59

Urcite kapky na prdy. a mimochodem presne tohle se u nas delo po biogaie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 19:00

@Eva.asdfghjkl
Cože?? Po biogaie?? Jak je to možný?? A co jí mám dát jiného??

• Citovat
  • Nahlásit
25425
31.12.20 19:01
@Anonymní píše:
@Eva.asdfghjkl
Cože?? Po biogaie?? Jak je to možný?? A co jí mám dát jiného??

Tak žádný zázrak co funguje na všechny děti není, musíš zkusit, co bude fungovat u vás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
31.12.20 19:04

Z mych peti deti jich tohle vecer a v tomto veku delalo pet.
Nekdo nedostaval nic ( nebylo nic takoveho tehdy), jeden syn dostaval babycalm, myslim a stejne si to odbyli vsichni.
Nosit, vydrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
31.12.20 19:06
@Anonymní píše:
@Anny2148
Ale kdyby to byl zánět středního ucha tak by plakala pořád ne?? Ona má opravdu jen to rozmezí mezi předposledním a posledním krmením takovéhle šílené záchvaty pláče…

Takže je to myšleno tak, že takto pláče každý den? Já to pochopila tak, že pláče dnes. Pokud je to každý den, tak to bude taková ta klasika, bolení bříška, únava a večerní přetažení, co má většina dětí. Zkus opravdu tu vanu, dělá to zázraky. Nebo chovat, nosit na tygříka a snažit se ji uspat. Výborný je i třeba hopsat na míči. Ona z toho vyroste, za pár týdnů bude dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
31.12.20 19:11

@garnier souhlasím, z mých tří, to byli tři. :D A dávali jsme Espumisan, jeden měl i tu Biogaiu, ale bylo to na nic. Pomáhá masáž, nám se osvědčila tymianova mast od Justu a koupání v teplé vodě. Případně pokud by měla ty prdy zařazené, tak můžeš pomoct trubičkou, ale ono to není jen prdama, je to víc věcí dohromady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.12.20 19:15

To znám, malá to měla stejně. A to se říká, že na to trpí spíš kluci. Mám dva a nikdy neplakali jako dcerka. Když tak plakala poprvé, myslela jsem, že snad umírá. Taky jsem vymýšlela vše možné přes kapky, masáže, nahřáté pecky z révy,… Malé asi nejvíc zabrala poloha „na tygříka“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
31.12.20 19:33

@Anny2148 @garnier Z mych ctyr to byly ctyri (poprvr hned dvojcata) :)

Zakladazelko, vydrzet. Zkus brisko nahrivat (do ponozky dej ryzi a lehce zahrej v mikrovlnce, ale at to neni vrele!!! a dej na brisko). U dvojcat pomahal dudlik, u treti hrejiva decka na brisku a u ctvrte taky ta decka..

Polevi to okolo 3M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4142
31.12.20 19:35

Ahoj, zkus před jídlem dát baby Calm jsou to přírodní bilinne kapičky. Jinak jestli brečí každý den ve stejné hodiny tak to asi bude i normální. Napadá mě že třeba zpracovává nějaké vjemy nebo tak. Syn to měl stejně ale u něj se viděla že bolelo bříško. Každý den přesně ve stejnou hodinu začal. No myslím si že do těch tří měsíců to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
31.12.20 19:50

Nemuze byt uz unavena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu