Prosím poraďte jaké tělísko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 10:27
Prosím poraďte jaké tělísko?

Dobrý den, prosím poraďte jaké tělísko nevadilo by mi třeba takové po, kterém bych přibrala ;).Jaké máte zkušenosti? Výhody nevýhody? Děkuju.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 10:29

Rozhodne ne mirena… ja s ni mela jen trapeni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 10:32

@azaleila ok mám v plánu se objednat k ke sví gynekolozce nejprve mi předepsala nějaké ha tablety, ale nesedly mi tak letěli do koše. Docela se se i bojím tělíska ale nic jinýho mi nezbývá navíc kojim tak jsem zvědavá co mi zas předepíše. Doufám, že to dopadne dobře mám strach ze zavádění tělíska :mrgreen:

hanka.br.
Generální žvanilka 20338 příspěvků 21.07.19 10:40
@azaleila píše:

No já ji mám deset let - po výměně samozřejmě - a chystám se na třetí. Nemám absolutně žádné problémy, nemám měsíčky, nepřibrala jsem, nevím o ní. Výměna v pohodě. takže za mě - mirena rozhodně ano, já jsem s ní spokojená.

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 21.07.19 10:45
@azaleila píše:

Ze tobe nesedla, neznamena, ze je spatna pro vsechny. Dobry gynekolog to dokaze odhadnout předem, pro koho je vhodna a pro koho spis ne.

mamule42
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 21.07.19 10:51
@Anonymní píše:
@azaleila ok mám v plánu se objednat k ke sví gynekolozce nejprve mi předepsala nějaké ha tablety, ale nesedly mi tak letěli do koše. Docela se se i bojím tělíska ale nic jinýho mi nezbývá navíc kojim tak jsem zvědavá co mi zas předepíše. Doufám, že to dopadne dobře mám strach ze zavádění tělíska :mrgreen:

Záleží na tom jak ti nesedli, já začala vždycky krvácet po tabletách tak mi doktorka dala injekci na 3 měsíce, zase krvácení, a nakonec z ní vypadlo že nezáleží na typu ha, jestli jsou to prášky nebo něco jiného ale že mi vyvolává krvácení nějaká složka obsažena v ha. A v tom případě jsem nemohla užívat nic.

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 10:55
@Anonymní píše:
@azaleila ok mám v plánu se objednat k ke sví gynekolozce nejprve mi předepsala nějaké ha tablety, ale nesedly mi tak letěli do koše. Docela se se i bojím tělíska ale nic jinýho mi nezbývá navíc kojim tak jsem zvědavá co mi zas předepíše. Doufám, že to dopadne dobře mám strach ze zavádění tělíska :mrgreen:

Zavádění bylo naprosto v pohode… jinak je to asi hodne individuální zalezitost treba ja mela vsechny nezadouci ucinky co jsou popsané proto za sebe rozhodne nedoporučuji… ale moznosti je spousty a gyn. urcite vhodnou antikoncepci poradi…

foxsay
Povídálka 28 příspěvků 21.07.19 10:56

Mam nehormonalni telisko CuT, nevim o nem, zadny problem. Hormony mi nesedely (pribrala jsem, deprese, zadny libido), tak jsem zvolila tohle a super

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 10:59
@hanka.br. píše:
No já ji mám deset let - po výměně samozřejmě - a chystám se na třetí. Nemám absolutně žádné problémy, nemám měsíčky, nepřibrala jsem, nevím o ní. Výměna v pohodě. takže za mě - mirena rozhodně ano, já jsem s ní spokojená.

Tak to Ti preju ze jsi spokojena… mne byla doporučena a fakt nejvetsi zlo… ale co jsem se zpetne dozvedela je to casto bud / anebo… patříš k tem stastnejsim… ja ji mela dva roky ted je rok venku a jeste jsem se nesrovnala… muzu se zeptat jak se citis kdyz nemenstruujes? Diky zkusenosti s mirenou jsem si uvedomila ze ja tu menstruaci proste potrebuji k pocitu cisteni se… byla jsem takova otekla a proste jsem se necitila… Tobe to nevadi?

martina bl
Kecalka 142 příspěvků 21.07.19 11:01
@azaleila píše:

Tohle mě zajímá, prěmýšlela jsem o ní, ale pak jsem načetla i hromadu negativních recenzí ze zahraničí. Taky studie, které potvrzují, že hormony jdou normálně do celého oběhu - žádné místní hormonální působení, jak deklarují gynekologové atd. Můžeš blíž popsat? Můžeš i soukromně, jestli to nechceš psát sem. dekuju.

hanka.br.
Generální žvanilka 20338 příspěvků 21.07.19 11:05
@azaleila píše:
Tak to Ti preju ze jsi spokojena… mne byla doporučena a fakt nejvetsi zlo… ale co jsem se zpetne dozvedela je to casto bud / anebo… patříš k tem stastnejsim… ja ji mela dva roky ted je rok venku a jeste jsem se nesrovnala… muzu se zeptat jak se citis kdyz nemenstruujes? Diky zkusenosti s mirenou jsem si uvedomila ze ja tu menstruaci proste potrebuji k pocitu cisteni se… byla jsem takova otekla a proste jsem se necitila… Tobe to nevadi?

Já tyhle pocity nemám, je mi pořád stejně dobře, necítím ani bolesti, ani výkyvy nálad, nic. Před menstruací mě bolívala hlava, to je pryč. Rozhodně bych se menstruování nechtěla vracet. Pro mě to byla výborná investice a určitě si ji minimálně jednou nechám znovu zavést.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 21.07.19 11:06

Mám Levosert a kromě toho, že po zavedení jsem měla snad 2 měsíce vkuse MS, tak už to pak bylo v pohodě :) sex v pohodě, zavedení taky, žádné chmury, nic… jsem rada, ze nemusím myslet na žádné prášky… jsem spokojena :)

nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 21.07.19 11:07

Já měla mirenu, po ní její hormonální obdobu. U mireny chvilku trvalo, než jsem přestala špinit, ale od té doby je to super. Bohužel jsem nepřestala úplně menstruovat, ale dá se to přežít. Nemam žádné nežádoucí účinky a ta pohoda, že nemusím myslet na pravidelné brání prášků je k nezaplacení. V nehormonalni tělíska nemám důvěru. Je tam vyšší riziko selhání.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 11:09

Mam druhou Mirenu a nikdy zadny problem, takze ja urcite doporucuji.. po zjisteni Leidenske mutace a jeste jine trombofilni mutace mi ji doporucila primo hematolozka.. zavadeni prvniho nic moc, sileny tlak, pak me asi tyden bolelo bricho, mesic jsem spinila a pak najednou jako kdyz utne a jen tak jednou za pul roku jsem spinila :) druhe telisko zavedeno po sestinedeli, o zavadeni jsem vubec nevedela, zadne bolesti, spineni asi tak tri dny, mam ji asi rok a pul a spinila jsem za tu dobu jen jednou, MS zadna ;) a je nesmysl, ze doktor odhadne, zda Ti dane telisko bude nebo nebude sedet, ptze nikdo nevi, jak se Tvoje telo zachova, kdyz do nej das cizi teleso, to jen tak na okraj :nevim:

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 21.07.19 12:42
@Tazvesnice píše:
Mam druhou Mirenu a nikdy zadny problem, takze ja urcite doporucuji.. po zjisteni Leidenske mutace a jeste jine trombofilni mutace mi ji doporucila primo hematolozka.. zavadeni prvniho nic moc, sileny tlak, pak me asi tyden bolelo bricho, mesic jsem spinila a pak najednou jako kdyz utne a jen tak jednou za pul roku jsem spinila :) druhe telisko zavedeno po sestinedeli, o zavadeni jsem vubec nevedela, zadne bolesti, spineni asi tak tri dny, mam ji asi rok a pul a spinila jsem za tu dobu jen jednou, MS zadna ;) a je nesmysl, ze doktor odhadne, zda Ti dane telisko bude nebo nebude sedet, ptze nikdo nevi, jak se Tvoje telo zachova, kdyz do nej das cizi teleso, to jen tak na okraj :nevim:

Nemyslela jsem to ve smyslu, jestli to cizi teleso ne/prijme, ale jestli s tim budou pozite, co se tyce vedlejsich ucinku. Pro kazdou zenskou Mirena rozhodně neni vhodna. Pri zvysene hladine androgenu, pri polycistickych ovariich, sklonu k obezite a akne se Mirena skoro vzdycky rovna problémům..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama