Jaké dveře k této podlaze?

1521
18.2.20 08:35

Prosím radu jak to sladit

Ahoj holky potřebuji poradit jaké dveře by jste dali k této podlaze. Líbí se mi antracit sedá tmavě hnědá. Ve studiu nám moc neporadili díky. Podlaha je dub. Na fotce vypadá spis do sedá ale je spis do žlutá. Nábytek bude v černé barvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13855
18.2.20 08:40

V kombinaci s černým nábytkem budou tmavá futra podle mě příliš tmavá. Nejste schopni chytit stejný odstín na dvere a futra jako je podlaha? Ale chtělo by to vyzkoušet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
18.2.20 10:00

Těžko říct, když na fotce to vypadá jako naše šedá podlaha, tzn. my k ní máme dub lanýžový (i v nábytku) ;) :srdce: měli jsme doma milion vzorků a vždy je dávali k sobě, ty vám nedali? 8o

Každopádně pokud víš, že bude černý nábytek, já osobně bych dala stejně tmavé dveře, podle mě by to vypíchlo vstup a ladilo k nábytku, Ale to je věcí vkusu spíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
18.2.20 10:09

Ke světlé podlaze bych dala tmavší dveře a naopak. Jinak by mi to připadlo takové „slité“ do jednoho. Pokud bude černý nábytek, tak dveře asi uplně černé ne, nevím. Vzorníky jste nedostali? Já jsem chodila a přikládala, porovnávala, tak jak píše leylen.
Podlahu mám světle šedou, dveře tmavě šedé. Nábytkem jsem se moc neřídila, stejně je v každé místnosti jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama