Průjem s krví u psa

Anonymní
7.6.13 08:45

Průjem s krví u psa

Dobré ráno píšu anonymně děkuji za pochopení. Náš pes JRT křižený má rok a od včerejška má průjem a pokaždé s krví jinak je pravidelně odčervován tak nevím kde je problém nemáte někdo zkušenost? jinak asi před týdnem se nám stalo že mě v noci probudilo nadavování psa skočil z postele a letěl do kuchyně tam se vyblil a tak jsem vyskočila rožla a koukám na něj nemohl se postavit na nohy lehl si a začal se třást strašně slintal a ani za náma nešel lehl si v předsíni do roha nemůže to mít souvislost? děkuji za rady a zkušenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5215
7.6.13 08:51

Neporadím co to může být ale průjem z krví okamžitě k veterináři mohl si něčím poranit konečník tohle není sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
7.6.13 08:52

Nepřežral se kostí, případně nedostává je příliš často? Je schopný kosti pořádně rozkousat? - zda nemá zhltnutý větší kus v jícnu, který ho nadavuje. Podobnou rotyku dokáží spáchat u menších plemen i různé přesušené dršťky, ucha, střívka.
Každopádně šup na veterinu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
7.6.13 08:54

Veterinář?

K té neschopnosti se postavit, já jsem první asidva epileptické záchvaty psa považovala za nějakou jeho libůstku, kdy se mi počural před očima a různě poskakoval, měl je velmi slabé. Až když se to opakovalo častěji a pes začal slinit mi došlo, že není něco v pořádku a šla jsem k veterináři.

Průjem s krví, kdyby to bylo jednou, tak řeknu, že náhoda, pokud se to opakuje a je tam větší množství než pár nitek, tak bych už byla na cestě k vetovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 08:58

Kosti mu nedávám vůbec náš pes jede jen na granulích nic víc nic míň občas konzervu a kokina jinak nic. Vyloženě mu kapaly kapky krve ze zadku když se venčil určitě pojedeme na veterinu děkuji všem.

• Citovat
  • Nahlásit
4854
7.6.13 08:58

Tak nejlepsim reseni bude veterinar.Nas pes mel tohle dvakrat v zivote a byl to katar, chodila jsem s nim na injekce a drahe to nebylo, jedna stala cca 130kc a mel vzdy asi 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
7.6.13 09:00

Taky myslím, že to nebude žádná prkotina. Mazejte k veterináři. Může to být cokoliv, od zánětu celého zažívacího traktu, až po epilepsiii či pozvolnou otravu…Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
7.6.13 09:01

Běž k veterinářovi a to co nejdřív..Může to být i něco jiného, ale ségra měla psa se stejnýma příznakama a málem zdechnul. Nechci strašit, ale mohl někde chytit nějakou tu jejich nemoc. Už si nepamatuju jak se to jmenovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
7.6.13 09:03
@Anonymní píše:
Kosti mu nedávám vůbec náš pes jede jen na granulích nic víc nic míň občas konzervu a kokina jinak nic. Vyloženě mu kapaly kapky krve ze zadku když se venčil určitě pojedeme na veterinu děkuji všem.

kapky krve jo? :? tak to měla právě kdysi naše fena, když pozřela návnadu na hlodavce :roll:, dostala se z toho ale byl to boj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
7.6.13 09:04

@Edita27
parvoviroza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3092
7.6.13 09:56

Co nejrychleji k veterinari nas pes to mel take a nakonec se prislo na to ze se otravil jak uz tu nekdo psal nejspise navnadou na hlodavce bohuzel jsme na to prisli pozde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
7.6.13 10:10

Veterinář, okamžitě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
7.6.13 10:40

Taky bych to viděla na parvovirózu. Můj první pes ji taky někde chytil, ale dostal se z toho. Hlavně rychle na veterinu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ivettka129
7.6.13 11:50

Takto na dálku těžkou soudit.
Velice záleží na aktuálním zdravotním stavu, výživě, stáří a vakcinaci a dále konkrétně na barvě a konzistenci krve.

• je-li světlá, jasná, „čistá“, pak většinou pochází z nejkaudálnější části trávicího systému - rekta, a to tak, že ve stěně praskne drobná céva/kapilára.
  • je-li však tmavá, matná, s příměsí hlenu, stolice výrazně zapáchá apod., pak se vždy jedná o patologický stav, jehož příčinou může být bezpočet faktotů - přes dietetickou chybu až po závažná infekční onemocnění.

Každopádně VETERINÁŘ!

• Citovat
  • Nahlásit
319
20.11.19 09:15

Jaké dáváte pejskovi granule? Kvalitní nebo nějaké supermaketovky, od stravy se odvíjí zdravotní stav zvířete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat