První botičky Ostrava

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
9354
19.11.18 14:47

@baracudas nejlepší volba v Ostravě ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2790
19.11.18 19:53

@Misschelle souhlas. Paní přeměřila, poradila a hlavně necpala mi předražené zboží za litr a víc :roll:. I ona sama usoudila, že boty na trhu splňují požadované normy a především první boty jsou na měsíc, se štěstím na dva.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9354
25.11.18 14:51

@baracudas co myslíš tím, že boty na trhu splňují normy? Pokud vím, tak v tom obchodě koupíte z 90% barefoot a paní ho dost propaguje (což je super)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2790
28.11.18 23:15
@Misschelle píše:
@baracudas co myslíš tím, že boty na trhu splňují normy? Pokud vím, tak v tom obchodě koupíte z 90% barefoot a paní ho dost propaguje (což je super)

Myslím tím to, že když koupíš botky za tu tisícovku, tak udělají stejnou sluzbu, jako ty za tři stovky. Pokud se odprostis od značky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9354
29.11.18 18:00

@baracudas tak narazit na botu za tři stovky aby splňovala požadavky se jí bohužel nepodařilo. A to na značky ..... Kašlu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková