První screening. Nejdu moc brzy?

Anonymní
8.12.20 08:17

První screening. Nejdu moc brzy?

Ahoj,
jdu v pátek na první screening. Když jsem tam volala, tak jsem nahlásila velikost dle posledního ultrazvuku v té době, takže jsem měla být 12+6. Podle dalších ultrazvuku budu ale teprve 12+4 (všechny ultrazvuky mi vyšli s TP 21.6., jen zrovna ten jak jsem se objednávala jsem měla TP 18.6.).

Když jsem tam volala, abych potvrdila termín, tak jsem se ptala a sestřička mi řekla, že těch 12+4 se také to vyšetření dělá.

Moje otázky tedy zní, kdy jste byli na prvním screeningu vy a pokud tak brzy, tak jestli to nějak nevadilo.

Pro doplnění jdu na NT+ screening v Brně na Veveří.

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
8.12.20 08:19

Ve 13tt nejdes brzy, treba na krev je skoro pozde. Ja byla jeste o tyden driv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 08:21
@Kriss Tina píše:
Ve 13tt nejdes brzy, treba na krev je skoro pozde. Ja byla jeste o tyden driv :nevim:

No mne krev už bral gynekolog, ale předpokládám, že teď mi ji budou brát taky na jiná vysetreni.

Teď čtu na jejich stránkách, že odběr provádí mezi 12+3 a 13+6. Takže bude to dost na hraně :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20581
8.12.20 08:27
@Anonymní píše:
No mne krev už bral gynekolog, ale předpokládám, že teď mi ji budou brát taky na jiná vysetreni.Teď čtu na jejich stránkách, že odběr provádí mezi 12+3 a 13+6. Takže bude to dost na hraně :think:

Hele klid, jdeš tam akorat, oni vi na kdy te objednat a den sem, den tam, uz nehraje roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52449
8.12.20 08:28

V téhle fázi stejně často upřesňuí termín porodu. Změří CRL a nahází to do tabulek. Přesnost plus minus týden. Soudit, kolik přesně dnů a týdnů jsi těhotná dle toho, cos měladoteď na utz, s přesností na dva dny fakt nejde. Takže klid, mimo vzácných výjimek (IVF a tak), stáří těhotenství plus minus pár dní řeší na tom screeningu každá, jsou zvyklí a s tou tolerancí se počítá, jinak by to ani nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
8.12.20 08:30

Jdeš akorát :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62212
8.12.20 08:42

Klid, screen se dělá 12-14 tt, takže je to ok.. Oni vědí, neobjednali by tě blbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
8.12.20 08:54
@Anonymní píše:
No mne krev už bral gynekolog, ale předpokládám, že teď mi ji budou brát taky na jiná vysetreni.Teď čtu na jejich stránkách, že odběr provádí mezi 12+3 a 13+6. Takže bude to dost na hraně :think:

Nedá se říct, že je to na hraně. To rozpětí platí celé úplně stejně. Neznamená to, že by bylo nejlepší jít uprostřed toho rozmezí, ale kdykoliv v těch dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
8.12.20 08:56

Tak doktor prece vi, kdy se to ma delat ne? Ja na krvi byla nejak 10, 11tt a utz myslim nak 13tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 09:18

Ja byla loni na Veveri presne ve 12+4, takze úplně v pohodě :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
329
8.12.20 09:21

12+4 je v pořádku. Zrovna v Prenatalu v Brně to mají zmáklé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 09:22

Super, děkuji holky.

• Citovat
  • Nahlásit
505
8.12.20 17:16
@Anonymní píše:

A proc by ti na Veveri brali znovu krev, kdyz uz ti bral tvuj gynekolog? Pokud to tedy byla ta krev na NT vysetreni.
Pokud ano, tak vysledky na Veveri uz maji od tveho gynekologa a tobe udelaji jen utz.
Nebo aspon takhle to delali cca pred tremi tydny mne.

Jinak tam jdes v uplne krasnym terminu ;)
Nevis ke komu te objednali?
Ja chodim jen k doktoru Vlasinovi a ten je opravdu kapacita.
Ten by ti i rekl pohlavi uz :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 17:37
@janikema90 píše:
A proc by ti na Veveri brali znovu krev, kdyz uz ti bral tvuj gynekolog? Pokud to tedy byla ta krev na NT vysetreni.
Pokud ano, tak vysledky na Veveri uz maji od tveho gynekologa a tobe udelaji jen utz.
Nebo aspon takhle to delali cca pred tremi tydny mne.Jinak tam jdes v uplne krasnym terminu ;)
Nevis ke komu te objednali?
Ja chodim jen k doktoru Vlasinovi a ten je opravdu kapacita.
Ten by ti i rekl pohlavi uz :srdce:

Gynekolog mi podle mě na NT krev nebral. Podle výsledků co mi dal do průkazky to bylo hlavně kvůli krevní skupině a pohlavním chorobám.

Bohužel nevím ke komu jdu, ale doufám, že k panu Dr Vlasinovi, protože tady na něj čtu samou chválu :D

• Citovat
  • Nahlásit
376
8.12.20 17:46

Jdu taky 12+4tt ;). Je to úplně akorát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie