Reklama

Psaníčko? Máte? Jaké zvolit?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 30.01.17 22:53
Psaníčko? Máte? Jaké zvolit?

Mám na vás prosbu. Máte někdo malé psaníčko? Právě vybírám z těchto dvou typů, ani jedno jsem nikdy neměla, proto bych se chtěla poradit. Má to být dárek. Kamarádka mi před nějakou dobou sdělila, že viděla malé psaníčko, možná že bylo i na prst. A hrozně se jí líbilo. Přemýšlím, že bych jí ho koupila. Ale problém je, jak moc je „praktické“. Ono sice něco hezky vypadá, ale v reálu to může být celkem utrpení. Sdělíte mi názor? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 23:02

Názor je, že psaníčko je na příležitosti nikdy nebude na denní uziti. A mobil, řidičák, pár drobných a klíče se tam vejde vždy. Ta skořepinová psaníčka jsou teď nějak rozšířená, důležité asi bude to co klasicky. Ať se jí tam vejde její typ telefonu, ať to má pevné zapínání, nepadají z toho třpytky, kamínky a kdyztak ať je tam i řetízek (který mě osobně trhá vlasy a nesnáším ho) není to na běžné nošení, nemusíš to moc řešit. Mamce jsem kupovala podobne tvarem, jen atypické dekoraci a spokojenost.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 30.01.17 23:04

@Saatine děkuji. A má podle tebe smysl to klasické, nebo to na prst? Pořád váhám. Hlavně i barvou. Stříbrné mi přijde hezčí, ale zase boty (lodičky) má každá druhá spíš černé :think:

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 31.01.17 05:31

@zacatecnice2 psanicek mam asi pet a zdaleka nejvic nosim zlate - cerne je k vetsine satu moc tvrde (ja teda aspon zadne velke vecerni v cerne nemam. k cernym koktejlkam pak mam sanozrejme cerne psanicko). pokud ma byt prvni, asi bych sla do nejakeho metalickeho, pripada mi univerzalnejsi. to na prst jsem nikdy na nikom nevidela (a vidam jich hodne) tak bohuzel nemuzu slouzit. pocitove mi to ale pripada ze to bude spis opruz

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 05:40

Tak jestli z toho na prst byla tak odvarena, aspoň víš, čím ji udělat radost :) neviděla jsem to, ale třeba by v popisu taky mohl být řetízek? Tam kam chodím mám nakonec v ruce nejčastěji skleničku a psaníčko konci držené všelijak, rozhodně ne v ruce, už není prostor.
Sama jsem klasik, nosím černé buď se zlatou nebo stříbrnou ozdobou. Mamce jsem vybírala celokovové stříbrné v podstatě geometrické. Kamarádce jsem brala lososové. To je na tvém uvážení co má za šatník, ber co se ti líbí :)

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 15.02.17 13:27

Nakonec jsem objednala dvě psaníčka - zlaté a stříbrné. Zlaté už došlo. Přišlo mi, že jsou to univerzální barvy, co se hodí skoro ke všemu. Nakonec jsem nevzala ani na prst, ale ty klasické. Tak jsem zvědavá, zda bude spokojenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama