Psí triky (dogdancing) - pokec

835
28.3.16 15:42

Psí triky (dogdancing) - pokec

Ahoj! :) Chtěla bych založit novou diskusi o psích tricích a dogdancingu. Je tady někdo, kdo se tomu s pejskem věnuje? :D
Mám doma 2 ročního labradora a rekreačně se věnujeme dogdancingu, učení triků nás oba velice baví a chtěla bych si pokecat i s jinými pejskařkami, které se tomu taky věnují. :) Zde můžete shlédnout naše nejnovější tricks video. :)
Kdo se tady vše věnuje trikům? :) Mohly byste mi nějaké poradit? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
28.3.16 16:45

Ten je šikovný!!!
Naše Elsa umí jen základní povely na poslušnost, pac, hají, sudy a tak. Hlavně umí krásně aportovat tenisáky a to nejlépe od rána do večera :-). Teď jsme jí koupili talíř, ale ten jí nějak nezajímá a chce jen tenisáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
28.3.16 16:59

@Halka Koukám, že Marley není jediný závislý na tenisácích :D Náš taky umí aportovat, cokoliv :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
28.3.16 17:06

@Ani123 Věnuju, hlavně se starší fenkou. Máme složené tituly MoD1 a MoD F a pracujeme na dalších :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
28.3.16 17:13

@Icestar Wow, tak to Vás obdivuji. :) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
28.3.16 18:50

Super tema! Taky umime nejake triky. Na dogdancing na urovni to nejak nevidim. Nejsem dusledna na detaily…takze spis pro nase pobaveni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
28.3.16 22:49

@Ani123 Tak jsem se dostala k videu, teda, vy jste šikovní! Marley umí hromadu cviků a některé fakt hodně těžké a je vidět, že ho to baví! Plánujete nějaké zkoušky, závody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
5.4.16 18:22

@Icestar Omlouvám se, že odepisuji až teď.
No, zatím ještě na zkoušky s ním jít nechci. Je to můj první pes, tak se s ním jen učím, ale na zkoušky to asi ještě není. Ale v dospělosti si pořídím ještě jednoho psa a s tím bych už asi chtěla něco dělat. Marley je hlavně náš mazel, nahráváme spíše na internet a slouží k pobavení našich sousedů, návštěv, ale na závody nebo zkoušky ještě nechceme a to z důvodu, že mně rodiče nechtějí nikam vozit. V dospělosti už budu mít i řidičák, takže bych se už tomu chtěla začít věnovat naplno. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
6.4.16 13:28

@Ani123 Jo, neochota rodičů zamrzí, taky to znám - já takhle čekala do svých 25, než jsem si vůbec mohla pořídit svého psa :) Ale jezdila jsem zase po jiných závodech a akcích - vlakem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama