Hledám domov pro wpbr

134
22.3.16 10:08

Hledám domov pro wpbr

Ač nerada, musím najít nový domov letos 7 letemu hřebci wpbr s PP.
Je v základním výcviku, práce na lonži a ze země, nosí sedlo, uzdu, něco málo už i tahal. Nekope. Jediná vada je, že někdy zkouší štípat. Nikdy neměl žádné zdravotní problémy. A myslím že by byl v budoucnu vhodný i do nižšího sportu má krásné prostorné chody. Vhodný i pro těžšího jezdce. Zvyklí na pastevní ustájení. Respektuje elektrické ohradníky.. Nyní je v ustájení kde probíhá výchova a výcvik. Včetně komplet vybavení a sedla. Jen do výborných podmínek! Levně.
http://www.aschk.cz/pk/kun/227370

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.3.16 10:11

@Droxy Ahojky :mavam: za kolik prodavas? Muzes napsat do soukrome zpravy klidne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
22.3.16 11:53

Taky mě zajímá cena a odkud jste :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
22.3.16 15:17

Na FB na něj nikdo nereagoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
22.3.16 15:41

@Shreya pár „zájemců“ ano, ale buď to puberťáci a nebo spekulanti co by vše chtěli zdarma s krmením na rok dopředu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
22.3.16 17:17
@Droxy píše:
@Shreya pár „zájemců“ ano, ale buď to puberťáci a nebo spekulanti co by vše chtěli zdarma s krmením na rok dopředu :?

Co equichannel, ifauna, jezdectví apod., tady bych to nezkoušela :nevim:. To jsem ti psala minule, já bych ho snad i brala, nejsem od tebe zas až tak daleko, ale momentálně dávám dočasnou pauzu i od svých koní :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
22.3.16 17:18
@Droxy píše:
@Shreya pár „zájemců“ ano, ale buď to puberťáci a nebo spekulanti co by vše chtěli zdarma s krmením na rok dopředu :?

Co equichannel, ifauna, jezdectví apod., tady bych to nezkoušela :nevim:. To jsem ti psala minule, já bych ho snad i brala, nejsem od tebe zas až tak daleko, ale momentálně dávám dočasnou pauzu i od svých koní :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
22.3.16 17:20
@Droxy píše:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
22.3.16 17:52

Je to i na jiných serverech, ale je to obdobné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.3.16 13:28

:)

:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...