Pudr, který se nedrolí

1036
24.9.20 07:31

Pudr, který se nedrolí

Prosím o tipy na kompaktní pudr, který se v polovině užívání nerozdrolí. Už jsem vyzkoušela různé značky, dražší i levnější, a skoro nikdy jsem nepotřebovala celou krabičku, vždy se pudr rozdrolil a musela jsem velkou část vyhodit. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3146
24.9.20 07:36

To se mi stávalo s dermacolem. Zato Avon byl držák. Ale naposledy jsem to kupovala třeba před pěti lety, už to nepoužívám, takze nevím, jak teď. Sypký pudr by ti nevyhovoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13567
24.9.20 07:48

Nyx transparentní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
24.9.20 08:22

Creme Puff Max Factor. Nedám na něj dopustit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2674
24.9.20 08:26

Určitě jen minerální… Lily lolo za 350,– neni ci plet, neucpava pory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5512
24.9.20 08:26

Tak já měla pudrů nespočet a nikdy se žádný teda nedrolil, ale ted pouzivam take uz jen Max Factor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
24.9.20 08:48

Já taky používám Max Factor a nikdy se nedrolil. Tak ho zkus ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7693
24.9.20 08:54

@Alriga Ahojka, používám od Becca - Hydra Mist..pudr má na kůži docela zvláštní konzistenci, když ho nanasis tak máš dojem jak kdyby ses odličovala :mrgreen: nicméně, je to hydratační složka která vyživuje pokožku, docela dobře finisuje look, odstín není potřeba vybírat protože se přizpůsobí :) akorát je potřeba ho udržovat na tmavším místě aby nevyschl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
24.9.20 09:39

Co znamená že se drolí?

Jestli myslíš, že ti na pleti dělá mapy, tedy na některých místech vypadá, jako by ho tam bylo moc, tak to není pudrem, ale tím, že máš dehydrovanou pleť. Líčidlo pak jen zdůrazní šupinky na kůži

Takže se primáně zaměř na péči pleť (vhodné citlivé čištění, důkladná hydratace, jemná exfoliace, udržování kyselého PH pleti), a co nejlepší hydrataci před nalíčením a vhodnou kombinaci primeru a make-upu.

Pokud se ti ho nedaří nanést a opadává, tak potřebuješ lepší štětec a techniku nanášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
24.9.20 12:19
@Ou píše:
Co znamená že se drolí?

Jestli myslíš, že ti na pleti dělá mapy, tedy na některých místech vypadá, jako by ho tam bylo moc, tak to není pudrem, ale tím, že máš dehydrovanou pleť. Líčidlo pak jen zdůrazní šupinky na kůži

Takže se primáně zaměř na péči pleť (vhodné citlivé čištění, důkladná hydratace, jemná exfoliace, udržování kyselého PH pleti), a co nejlepší hydrataci před nalíčením a vhodnou kombinaci primeru a make-upu.

Pokud se ti ho nedaří nanést a opadává, tak potřebuješ lepší štětec a techniku nanášení.

Ne ne, asi jsem to špatně popsala. Prostě, když je pudr v krabičce asi cca půlka nebo méně, tak se v té krabičce zcne lámat a drolit a sypat… Nanáším výhradně jemným štětcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
24.9.20 12:21

Děkuji za všechny odpovědi, zkusím vaše tipy. Hezký den. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13839
24.9.20 12:31

V klasickým balení mám od max faktor a vydrží vše, tahám ho všude, v kabelce, báglu, na kočáru, vždy ho dřív ztratím než vypotřebuju :-D

jinak sypký transparentní, tam využiješ vše. pokud si ho nevysypeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
24.9.20 12:35
@debra.morgan píše:
V klasickým balení mám od max faktor a vydrží vše, tahám ho všude, v kabelce, báglu, na kočáru, vždy ho dřív ztratím než vypotřebuju :-Djinak sypký transparentní, tam využiješ vše. pokud si ho nevysypeš :mrgreen:

No… To já právě si nejsem jistá… Jsem kopáč. 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13839
24.9.20 12:40

@Alriga ten transparentní mám myslím od dermacolu (chtěla jsme vyzkoušet jestli mi ta konzistence bude vyhovovat a on byl dobrý, tak jsme u něj už zustala), ono to není, že se dostaneš přímo k tomu prášku, pod víčkem je ještě jedno mezi patro s dírama a ten pudr si tam jakoby natřeseš a až pak nanášíš na xicht. jako není to, že by se ti celý rozsypal a bylo to všude…teda… snad ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
24.9.20 12:48

@debra.morgan Děkuji za tip. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu