Putující varlátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.01.11 14:54
Putující varlátko

Zdravím holky,
nedávno jsem zjistila, že můj 2,5 letý syn nemá varlátko na svém „místě“ … Už na roční prohlídce mě doktorka upozornila, že má varlátko mírně výš, než v normálu a že ho mám po každém koupání jakoby stahovat. Teď jsem ho ale vůbec nenahmatala… Prostě pořád putuje… Vyděšeně jsem volala doktorce a ta mi řekla, že s tím nic neudělá, že je to „normální“… Ale mě to tak prostě nepřijde - byla bych hrozně nerada, aby se mu vstřebalo… Co s tím?? Kam s tím??
Děkuji za odpovědi…
 Lucie

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.11 20:32

My to máme taky, chodíme na kontroly na urologii, zatím si to syn jen kontroluje a stahuje. Taky s tím nic nedělají.

pett09
Kecalka 263 příspěvků 04.01.11 10:28

ahojky mému malému jedno varlátko nenahmatali vůbec tak jsme byli na dětské chyrurgii. tam nám řekli že ještě počkají zda náhodou neklesne jinak na 18měs jdeme na kontrolu a pokud neklesne objednají nás na operaci.

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 15.09.12 19:34

Ahoj maminky. Chtěla jsem se zeptat, dnes po koupání jsem svému 3měsíčnímu synovi nahmatala pouze jedno varlátko v šourku. Trochu mě to znepokojilo, protože vím jistě, že byly obě… Je to normální?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 22:00

Holky já mému synovi nenahmatam.pres den nikdy ale jakmile si sedne do vody má je tam.. myslíte že to ok?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >