Reklama

Putující varlátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.01.11 14:54
Putující varlátko

Zdravím holky,
nedávno jsem zjistila, že můj 2,5 letý syn nemá varlátko na svém „místě“ … Už na roční prohlídce mě doktorka upozornila, že má varlátko mírně výš, než v normálu a že ho mám po každém koupání jakoby stahovat. Teď jsem ho ale vůbec nenahmatala… Prostě pořád putuje… Vyděšeně jsem volala doktorce a ta mi řekla, že s tím nic neudělá, že je to „normální“… Ale mě to tak prostě nepřijde - byla bych hrozně nerada, aby se mu vstřebalo… Co s tím?? Kam s tím??
Děkuji za odpovědi…
 Lucie

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.11 20:32

My to máme taky, chodíme na kontroly na urologii, zatím si to syn jen kontroluje a stahuje. Taky s tím nic nedělají.

pett09
Kecalka 263 příspěvků 04.01.11 10:28

ahojky mému malému jedno varlátko nenahmatali vůbec tak jsme byli na dětské chyrurgii. tam nám řekli že ještě počkají zda náhodou neklesne jinak na 18měs jdeme na kontrolu a pokud neklesne objednají nás na operaci.

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 15.09.12 19:34

Ahoj maminky. Chtěla jsem se zeptat, dnes po koupání jsem svému 3měsíčnímu synovi nahmatala pouze jedno varlátko v šourku. Trochu mě to znepokojilo, protože vím jistě, že byly obě… Je to normální?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 22:00

Holky já mému synovi nenahmatam.pres den nikdy ale jakmile si sedne do vody má je tam.. myslíte že to ok?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >