Quinny Buzz jako golfky?

474
25.7.13 08:29

Quinny Buzz jako golfky?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte zkušenost s tímto kočárkem Quinny Buzz? Moc se mi líbí a chtěla jsem ho pro mlaou místo golfek, byl jí rok a je dost velká. Kamrádka mi říkala, že je tento kočárek hodně malej a že se tam nevejde. Máte někdo zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16631
25.7.13 08:35
@papopy píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte zkušenost s tímto kočárkem Quinny Buzz? Moc se mi líbí a chtěla jsem ho pro mlaou místo golfek, byl jí rok a je dost velká. Kamrádka mi říkala, že je tento kočárek hodně malej a že se tam nevejde. Máte někdo zkušenost? Děkuji

Měla jsem ho několik let jako golfky a byl fajn, vlezla se tam dcera cca do dvou let, pak nevím - přestala jezdit. Byla jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
25.7.13 08:36

Mě se totiž strašně líbí a ráda bych ho měla, děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
25.7.13 09:08

Pokud ho chces, tak problem neni.Jen bys musela poridit sedacku XL ;-) Mam tento kocatek, i se sport. sedackou penovou a ted je male 9m a uz je v XL a mista tam ma dost.Jen poradim, porid si terenni kolecko ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
25.7.13 09:09

Mně se taky moc líbil, ale stačilo osobní vyzkoušení a hrůza. Nejhorší je, jak se viklá sedačka na podvozku. Na pohled hezkej, uživatelsky docela nepříjemnej.

• Citovat
  • Upravit
6755
25.7.13 09:13

Já ho mám a super. Jezdí se s ním jedna báseň. Kupovala jsem ho na pinkorblue.cz,řadu Black line 2012.Tam je rovnou ta XL vložka. Předtím jsem měla starší z druhé ruky a ten se viklal snad všude. Takže za mně ANO, ale nový, žádnou ojetinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
25.7.13 13:06

Ha paní ho nabízí za 2000 Kč, což je super cena, je po 1 dítěti. Takže kdyby tam nebyla ta xL sedačka tak bude asi malý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631
25.7.13 13:12
@papopy píše:
Ha paní ho nabízí za 2000 Kč, což je super cena, je po 1 dítěti. Takže kdyby tam nebyla ta xL sedačka tak bude asi malý?

Ne nebude… nemusí být. Já jsem v pěnové vozila dceru do dvou let. Nebyl extra veliký, ale dalo se. Takže bych neřešila a prvně vyzkoušej někde v prodejně.
Jiná já ho měla taky po jednom dítku, odvozila jsem dceru, syna do 6 měs. a pak dala pryč. a paní byla nadšená. Pokud se staráš neměl by být rozjetý, poničený…Mám teďka Nunu, ale to vzhledem k tomu, že už jsme chtěla opravdu jen obchoďákový golfky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama