Rádio v obchodě a poplatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3587 příspěvků 26.09.14 14:57
Rádio v obchodě a poplatky

Ahoj, chci se prosím zeptat:
mám v obchodě počítač a pouštím si na něm na internetu rádio.
Musím se přihlásit k placení rozhlasového poplatku? A kolik takový poplatek dělá u podnikatelů? je to více než u domácností? nemohu to nikde najít :nevim:
Děkuji moc za odpověď :mavam:

Reakce:
Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 26.09.14 14:59
Marge1980
Závislačka 2584 příspěvků 26.09.14 15:00

Ahoj, bohuzel musis, ale asi bych pockala, az te dozenou, budou mit snahu ti to vymerit zpetne, ale nenech se a rekni, ze tam mas radio/pocitac cerstve, nemaji to jak dokazat, takze budes platit poplatek az od data kontroly, my to tak taky meli ;) Vyse poplatku zavisi na poctu zarizeni, ale jestli mas jeden pc, je to neco kolem 90-100 kc mesicne.

SarkaNovo
Závislačka 3587 příspěvků 26.09.14 15:03
@Marge1980 píše:
Ahoj, bohuzel musis, ale asi bych pockala, az te dozenou, budou mit snahu ti to vymerit zpetne, ale nenech se a rekni, ze tam mas radio/pocitac cerstve, nemaji to jak dokazat, takze budes platit poplatek az od data kontroly, my to tak taky meli ;) Vyse poplatku zavisi na poctu zarizeni, ale jestli mas jeden pc, je to neco kolem 90-100 kc mesicne.

Díky. A neplatí se nějaká pokuta pak? Že jsem to nenahlásila hned…
Já se právě bojím pokuty, tak teď mám rádio vynuté, ale je tu hrozné ticho, nebaví mě to bez rádia :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 16:08

@SarkaNovo neplatí se pokuta. Nám přišlo po 2,5 letech po používání televize že máme uhradit poplatek od doby co ji používáme (no upřímně jsme o tom televizním poplatku nevěděli :zed: )no a manžel tam volal a ptal se jestli je nějaká pokuta když uvedeme špatně datum protože si to „nepamatujeme“ přesně a řekli že ne, tudíž jsme nahlásili že televizi máme od měsíce co nám ten dopis přišel :nevim:

Marge1980
Závislačka 2584 příspěvků 26.09.14 18:10

@SarkaNovo My taky nic neplatili. Ale nesmíš jim říct, jak dlouho rádio máš, prostě buď řekni, že nevíš nebo řekni, že máš rádio nově, oni to nemají jak dokázat a bez toho ti žádnou pokutu ani zpětný poplatek napálit nemůžou.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 26.09.14 18:40

Hmm, nevim, jestli to byla pokuta, ale současný zanestnavatel dostal po kontrole k zaplacení fakturu na 1400 Kč. Soudil se s nimi a prohrál. Tam byl problém v tom, ze bývalá kolegyně podepsala kontrole nejaky formulář, ale nikdo neví, co na něm bylo. Každopádně z toho nehlaseneho radia byl prusvih.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >