Pohovor u Vodafone - v kavárně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 07:20
Pohovor u Vodafone - v kavárně?

Ahoj. Potřebovala bych poradit. Zhruba před měsícem jsem posílala svůj životopis do Vodafone, hlásila jsem se na pozici prodejce partnerské prodejny. Nyní mi zavolali - nějaký mladík, který se ani pořádně nepředstavil, nemluvil úplně spisovně, prý má můj životopis a jestli mám o místo ještě zájem. Řekla jsem, že ano, tak mě pozval na pohovor - v pátek do kavárny v obchodním centru, 50 km od mého bydliště. Odsouhlasila jsem to, nemám s pohovory žádné zkušenosti, ale nemám z toho úplně dobrý pocit. Je běžné, že se zve na pohovor do kavárny? Vím, že Vodafone si potrpí na určitou neformálnosti, ale u tak velké firmy bych čekala, že mě pozvou někam do kanceláře. Třeba je to úplně normální, nevím, budu ráda za každou reakci. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 14245 příspěvků 24.09.14 07:22

@jacaranda já jednou dělala pohovor do drogerie taky v kavárně :nevim:

ivašot.
Kelišová 7358 příspěvků 24.09.14 07:27

Jestli je ta partnerská prodejna Vodafone v tom samém obchodním centru jako kavárna, tak by mě to až tak nezarazilo. Brala bych to tak, že odejít můžeš vždycky.

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 07:30

Ne, je to právě v místě mého bydliště, obchodní centrum je od nás 50 km. Ale je pravda, že odejít můžu i tak vždy.

Nikody
Nováček 24.09.14 07:32

Řekla bych, že je to dnes jakýsi ‚trend‘…

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 07:38

Aha, tak to asi nejsem moc moderní. :)

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 24.09.14 07:43

Jo pohovor v kavarne jsem taky mela a melo to byt na administrativni asistentku a vyklubalo se z toho obchodni zastupce nabizejici t-mobile po kramech. Takze jsem zdrhla.

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 07:58

To mě taky napadlo, aby z toho nebyla nakonec nějaká jiná pozice, nechci dělat nějakého ´podomního prodejce´. :)

bufinda
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 24.09.14 08:09

Takhle jsem jednou dělala pohovor o O2 tak na stejnou pozici jako ty a nakonec se z toho taky vyklubal podomní prodejce, vysvětlili mi to tím že prvně se musím zaučit takhle a pak mě dají na prodejnu. Už jsem tam nikdy nešla :D

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 08:13

Tak to bude nejspíš taky ono. Uvidím, ale moc si od toho neslibuju.

Akires
Povídálka 25 příspěvků 24.09.14 08:22

Ahoj. Ten pohovor by měl byt v pořádku. Zřejme se nejedna přímo o Vodafone zaměstnavatele ale partnera, který Te zaměstna. Je to tzv. Frenčiza.

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 08:28

Teď budu vypadat jako pitomec, to znamená, že člověk dělá u Vodafone, ale zaměstnává ho někdo jiný? Už jsem se se slovem frenčíza setkala, ale přesně nechápu, o co jde.

siamka7
Extra třída :D 10951 příspěvků 24.09.14 08:39
@jacaranda píše:
Ahoj. Potřebovala bych poradit. Zhruba před měsícem jsem posílala svůj životopis do Vodafone, hlásila jsem se na pozici prodejce partnerské prodejny. Nyní mi zavolali - nějaký mladík, který se ani pořádně nepředstavil, nemluvil úplně spisovně, prý má můj životopis a jestli mám o místo ještě zájem. Řekla jsem, že ano, tak mě pozval na pohovor - v pátek do kavárny v obchodním centru, 50 km od mého bydliště. Odsouhlasila jsem to, nemám s pohovory žádné zkušenosti, ale nemám z toho úplně dobrý pocit. Je běžné, že se zve na pohovor do kavárny? Vím, že Vodafone si potrpí na určitou neformálnosti, ale u tak velké firmy bych čekala, že mě pozvou někam do kanceláře. Třeba je to úplně normální, nevím, budu ráda za každou reakci. Díky.

jo, je to normální, a vodafon toto dělá, jen jsou to strašní k. o.k. o.t. i

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 24.09.14 08:51

JJ, může se to stát…
třeba má pobočku ve tvém městě, ale není možno udělat pohovor tam (ale nechápu, proč tě táhne tak daleko).
Také jsme dělali pohovory v kavárně, když jsme neměli zatím prostory v daném městě a přece nebudeme tahat všechny na centrálu ;)

jacaranda
Povídálka 17 příspěvků 24.09.14 08:51
@siamka7 píše:
jo, je to normální, a vodafon toto dělá, jen jsou to strašní k. o.k. o.t. i

Děkuju, to jsi mě uklidnila, že je to normální. Mají tedy zvláštní přístup. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >