Radiologický asistent

3
15.12.19 22:36

Radiologický asistent

Ahoj,

mám zájem studovat na fakultě zdravotnických studií na ZČU v Plzni obor Radiologický asistent. Protože už pracuju a obor na žádné škole v zemi není možné studovat kombinovaně. Zajímá mě, jak se tam řeší docházka? Jak obtížné je dostat se ke všem studijním materiálům? A zkrátka, jestli je možné to dálkově na prezenčním studiu dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17590
15.12.19 22:44

U nas si administrativni pracovnice letos dodelala radiologickeho asistenta. Pri praci na plny uvazek. Kde studovala, nevim, ale do Plzne asi nejezdila, predpokladam, ze tedy nekde v Praze. A evidentne to tedy v Praze nekde jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 22:57
@mroe píše:
U nas si administrativni pracovnice letos dodelala radiologickeho asistenta. Pri praci na plny uvazek. Kde studovala, nevim, ale do Plzne asi nejezdila, predpokladam, ze tedy nekde v Praze. A evidentne to tedy v Praze nekde jde.

Bývalý kolega si asi tři roky nazpátek udělal radiologického asistenta v Praze na Vysoké škole zdravotnické, Duškova ulice, kousek od Anděla. Studoval ho formálně v denním studiu, ale ve skutečnosti se ve škole objevil jenom sem tam občas. Takže evidentně se tam dá individuálně domluvit. Ale tedy nevím, jak v Plzni, ale v Praze si studium musel platit, myslím nějak kolem padesáti tisíc za rok, plus mínus.

• Nahlásit
  • Citovat
3
16.12.19 00:39
@mroe píše:
U nas si administrativni pracovnice letos dodelala radiologickeho asistenta. Pri praci na plny uvazek. Kde studovala, nevim, ale do Plzne asi nejezdila, predpokladam, ze tedy nekde v Praze. A evidentne to tedy v Praze nekde jde.

Bylo by možné zjistit kde? Hodně by mi to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.12.19 00:49
@Anonymní píše:
Bývalý kolega si asi tři roky nazpátek udělal radiologického asistenta v Praze na Vysoké škole zdravotnické, Duškova ulice, kousek od Anděla. Studoval ho formálně v denním studiu, ale ve skutečnosti se ve škole objevil jenom sem tam občas. Takže evidentně se tam dá individuálně domluvit. Ale tedy nevím, jak v Plzni, ale v Praze si studium musel platit, myslím nějak kolem padesáti tisíc za rok, plus mínus.

Paráda kouknu na to. Právě proto se obracím sem. A je dobře, že jste otázku pojali obecně a neupnuli se jen na tu Plzeň. Ode mě možná nešťastně napsané. Pokud to bude kombinované, dálkové nebo „individuální“ studium jak tu píšeš, tak je mi jedno jestli to bude Praha, Budějovice, Plzeň nebo kdekoliv jinde. Ta Plzeň spíš, že v blízké minulosti to kombinované měla, tak jestli to nepřenesla v nějaké formě do prezenčního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama