Radost z miminek rybiček :-)

2.11.19 20:45

Radost z rybicek :)

Ahoj holky, mam radost jak male dite, ze se musim podelit :mrgreen: Jeden ancistrus se divne schovaval do roury, ze mi to nedalo a posvitila jsem tam.. Cekalo me mile prekvapeni, sama mala miminka :srdce: A musim uznat, ze v nejlepsim stavu to tam zrovna neni.. No neni to nadhera.. A jak si je pan tata hlida :andel:,, zadni stena roury,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11260
2.11.19 20:54

Taky se mi to přihodilo :mrgreen: a ne jednou. Krunýřovci se mi množili často. Nedávno se mi vytřely Bety bojovnice, ale bohužel z toho nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 21:07

Vůbec nevím, o čem je řeč, ale mám radost, když mají lidi radost jak malé děti z něčeho hezkého :dance: :dance: :dance: :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
2.11.19 21:07
@Lentilka93 píše:
Ahoj holky, mam radost jak male dite, ze se musim podelit :mrgreen: Jeden ancistrus se divne schovaval do roury, ze mi to nedalo a posvitila jsem tam.. Cekalo me mile prekvapeni, sama mala miminka :srdce: A musim uznat, ze v nejlepsim stavu to tam zrovna neni.. No neni to nadhera.. A jak si je pan tata hlida :andel:,, zadni stena roury,,

Krásný :). Tak ať ti pěkně rostou :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4973
2.11.19 21:14

@Lentilka93 :palec: :kytka: ať se jim daří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35977
2.11.19 21:15
@sinapis.alba píše:
Vůbec nevím, o čem je řeč, ale mám radost, když mají lidi radost jak malé děti z něčeho hezkého :dance: :dance: :dance: :hug: :mavam:

To je taková černá potvora v akváriu, která je přisátá na sklo a čistí ho od řas. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2266
2.11.19 21:16

Jeeee to je hezká radost :srdce: líbí se mi radost druhých, z naprosto „maličkých“ věci :hug: já dneska zase dostala od manžela andulku, dlouho jsem si ji přála :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 21:41
@Janli píše:
Taky se mi to přihodilo :mrgreen: a ne jednou. Krunýřovci se mi množili často. Nedávno se mi vytřely Bety bojovnice, ale bohužel z toho nic nebylo.

oni se prave moc nemnozi, je to zazrak takto v domacim akvariu :andel: a u Bet bych se radovala dvojnasob :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 21:42

@marra2 Tak to je od nej moc hezke.. Neni nad to kdyz nam nekdo plni prani, ze :andel: at ti dela radost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 21:44

Dekuji holky :) ze vsech akvarijnich ryb co jsou, mam,,pricucky,, nejradeji.. Jsou uzasne a uz to ze mam malicke je uzasne :andel: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 22:00
@mrav píše:
To je taková černá potvora v akváriu, která je přisátá na sklo a čistí ho od řas. :mavam:

aháá, vysavač! :potlesk: toho jsme taky mívali, byl legrační :D ale pak jsme měli jednu zlou pruhovanou rybu a ta postupně všechny v akvárku ušikanovala k smrti :,( pak chcípla taky a už jsme neobnovili akvárko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1798
2.11.19 22:16

Super. :palec: Tak ať rostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 07:55
@sinapis.alba píše:
Vůbec nevím, o čem je řeč, ale mám radost, když mají lidi radost jak malé děti z něčeho hezkého :dance: :dance: :dance: :hug: :mavam:

Lepsi prispevek uz dnes cist nebudu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 08:09
@Premek_Orac píše:
Lepsi prispevek uz dnes cist nebudu :palec:
šak to je taky nejlepší téma za dlouhou dobu 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4175
3.11.19 10:43

:palec: Taky se nám jednu dobu přísavníci množili, takže pokud přežili to nejmenší období (asi je něco žralo, protože často zmizeli beze stopy), tak jsme jimi zasobovali naše známé. Pamatuju se, jak jsem tenkrát při čištění akvária poprvé nečekaně našla ta jejich vajíčka. Nám včera aopak zdechnul nejstarší a největší přísavník, měřil už 13 cm. 8o Tak ať se jim u vás daří :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama