Radost z těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieMD
Povídálka 21 příspěvků 28.01.19 19:32
Radost z těhotenství

Ahojte. Mám dotaz. Před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná. Miminko je plánované, jenže vyšlo hned napoprvé. Čekala jsem, že bude aspoň půl roku trvat než se zadaří. Zrovna jsme začali dělat rekonstrukci bytu a za dva a půl měsíce se máme stěhovat. Dítě vždy chtěl manžel víc než já, ale já jsem se na něj taky těšila a pak se na testu ukázaly dvě čárky a já jsem zpanikařila. Nemůžu spát a furt přemýšlím jak to zvládneme a že jsme měli počkat. Neumím z toho mít radost a už teď si připadám jako děsná matka. Měl to někdo stejně, nebo jsem opravdu takový blázen jen já? A srovná se to někdy? Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5641 příspěvků 28.01.19 19:34

Takhle jsem to měla u obou těhotenských testu. Vždycky panika a hororový scénáře. :roll: ale pak po tom prvotním šoku, jsem se už těšila :mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 28.01.19 19:35

Určitě se to srovná. Cítíš zodpovědnost, je to velká změna, musíš se s tím vyrovnat. Ale neboj, tyhle pocity jsou běžné. Hodně štěstí.

smoule.koule
Kecalka 238 příspěvků 28.01.19 19:36

@LucieMD Ale zvládnete neboj, nám to taky vyšlo na první dobrou, nečekala jsem to. Byl to šok, ale radost mám a velikou. U nás jsem chtěla dítě víc vždycky já, a i přesto to byl šok, když jsem našla dvě čárky. Bude to náročné, ale zvládnete to.
My se budeme stěhovat akorát v době, kdy budu tak 5.-6.měsíc, taky to bude náročné, ale zvladnem to.
Jen nesmíš přemýšlet nad tím, jak to zvládnete, ale nad tím, jak to bude pěkné a veselé…

Šarlota4
Extra třída :D 10434 příspěvků 28.01.19 19:36

Nestresuj. Takhle to je, tak to tak ber. Chteli jste dite - budete ho mit. Ja tez otehotnela na prvni dobrou a myslela, ze to bude trvat leta. Ale co, meli jsme sex a bylo zadelano :nevim: s tim musi clovek pocitat.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16119 příspěvků 28.01.19 19:56
@LucieMD píše:
Ahojte. Mám dotaz. Před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná. Miminko je plánované, jenže vyšlo hned napoprvé. Čekala jsem, že bude aspoň půl roku trvat než se zadaří. Zrovna jsme začali dělat rekonstrukci bytu a za dva a půl měsíce se máme stěhovat. Dítě vždy chtěl manžel víc než já, ale já jsem se na něj taky těšila a pak se na testu ukázaly dvě čárky a já jsem zpanikařila. Nemůžu spát a furt přemýšlím jak to zvládneme a že jsme měli počkat. Neumím z toho mít radost a už teď si připadám jako děsná matka. Měl to někdo stejně, nebo jsem opravdu takový blázen jen já? A srovná se to někdy? Děkuji za rady.

Neboj, máš celých 9 měsíců na to, aby jsi si zvykla, to je myslím dostatečná doba a zvykneš si na ten pocit a pak se i začneš těšit si myslím. Jen to musí mozek pobrat.. ;)

LucieMD
Povídálka 21 příspěvků 28.01.19 20:06

@smoule.koule děkuju. Snad to za chvilku budu brát s nadhledem jako ty. Manžel každý den řeší kachličky, vanu, indukci a furt něco a mě to teď vůbec nezajímá, jsem nějak apatická a děsně mě manžel vytáčí. Asi ty hormony. Takže se k tomu ještě každý den dohádáme a to mi na náladě taky nepřidává. Tak snad se hlava srovná. Přeju hodně štěstí s mimi a co nejmíň starostí se stěhováním :)

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 28.01.19 20:07

@LucieMD My jsme delali rekonstrukci z velke casti svepomoci,kdyz jsme meli 2 deti - 3r a rok a ctvrt. Ve stejne dobe,kdyz jsme zacali, jsem dostala nabidku vratit se na puluvazek do prace,kterou jsem vyuzila. Kdyby sla rekonstrukce delat pred detmi,udelali bychom ji,ale neslo to,nenachazeli jsme tehdy vhodny byt ke koupi. Z meho pohledu mate uplne luxusni nacasovani.

smoule.koule
Kecalka 238 příspěvků 28.01.19 20:09

@LucieMD Já s chlapem teď moc nemluvím, nějak nedělá to co chci já :-D Takže jsem se mu omluvila, že minimálně pár týdnů bude ta komunikace na minimu. Jako nechápal to, ale když jsem se rozbrečela u filmu, tak to pochopil. Zkusila bych mu to vysvětlit, být tebou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 20:16

Tak takhle jsem to měla po vysazení HA - rikala jsem si ze to prijde hned a nebudu na to připravená - přišlo to az za půl roku- nasledovala panika, jako uz je to tady 8o, a pak zklamání kdyz to bylo mimoděložní :,(.
Od te doby nic a ceka nas IUI a kdyz to neklapne tak IVF - ted bych si za ty myslenky co jsem mela na začátku nafackovala. Tak ty bud stastna a uzivej :oops: ono je to celkem šok ty // :D

Martina2621
Kecalka 219 příspěvků 28.01.19 20:19

@LucieMD Měla jsem úplně ty samé pocity. Pak jsem o miminko přišla a hrozně si vycitala, ze jsem si vůbec něco takové pripoustela a říkala. Co bych za to teď dala, kdyby to zase vyšlo hned. Moc si to užívej, těš se s mysli jen pozitivně. :hug:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 28.01.19 20:48

Měla jsem to podobne, ale my jsme počítali, ze se zadari za rok :) a povedlo se hned. Zjištěno v říjnu, od ledna jsem měla vyznamne povýšit v práci, takže se to ve mne pralo úplně šíleně. Taky jsme se stěhovali, do jiného města po dvou měsících a nakonec když jsem byla v sedmém měsíci, tak jsme stihli ještě veselku :) radost přijde, teď máme 7M kluka a jsem šťastná, ze je s námi a stal za všechny pozice světa ;)

skorotehotna
Kecalka 429 příspěvků 28.01.19 23:12

Tohle jsem měla taky. Měsíc sem byla úplně nemožná. Za další měsíc jsem potratila. Vycitam si doteď každou slzu a nadavam si do krav (dítě doteď nemám)

Zoe1
Kecalka 342 příspěvků 29.01.19 14:36

Někdo je na tom i hůř, já porodila loni v srpnu a další porod mám letos v srpnu a to bude teprve mazec postarat se o mimino s ročním miminem. Jedno mimino zvládneš.

LucieMD
Povídálka 21 příspěvků 29.01.19 15:54

@smoule.koule tak u nás to tak hladce neprošlo. Nicméně výsledek je stejný, manžel se mnou nemluví :lol: můžu se zeptat jestli je ti špatně? Já bych měla být asi v 5 týdnu a už 3dny mám žaludek na vodě a něco do sebe dostat je boj. Nic mi nechutná a motá se mi hlava :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >