Ráno na testu duch - odpoledne nic

Anonymní
7.1.20 19:06

Ranní moč duch, dopoledne nic.

Dobrý den, mám dotaz. Dnes jsem si dělala těhotenský test z ranní moči, který vyšel v limitu se slabým duchem. O tři hodiny jsem zkusila ještě jeden, který vyšel negativní. Máte někdo zkušenost? Pochybuju, že by ranní moč byla až tak koncentrována. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7140
7.1.20 19:07

Kdy měla proběhnout MS? Ano, ranní moc může být koncentrovaná, vždyť i v ní bylo minimum, když se objevil jen duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:12

@Aduš8 To je právě to, mám hodně nepravidelnou spíše žádnou, ale těsně po vánocích mě dva dny bolel dost vaječník, tak mě napadlo, že možná proběhla ovulace. Tím pádem bych měla být 10 možná 11 DPO.

• Nahlásit
  • Citovat
799
7.1.20 19:14

No je to logické. Proto se má testovat z ranní moči, protože je právě hodně koncentrovaná. Asi máš ještě hodně nízkou hodnotu hcg. Zkus zítra ráno nebo až pozítří a měl by sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:15

@Jessica4 No nebo to byl vadný test. Nebo falešně pozitivní. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
381
7.1.20 19:15

Ano, proto se těhotenský test dělá z ranní moči, protože je nejkoncentrovanější. Nechápu, jaký byl důvod dělat test za tři hodiny znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 19:17

Moč v průběhu dne je naredenejsi než ráno, taky proto se má testovat ráno, i dle návodu, zkuste za dva dny ráno a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:30

@krysoleta Protože ryska té druhé čárky byla hrozně výrazná a zbytek té čárky jako by ten prostředek byl už méně výrazný. Tak jestli to nebyl vadný test. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
381
7.1.20 19:50
@Anonymní píše:
@krysoleta Protože ryska té druhé čárky byla hrozně výrazná a zbytek té čárky jako by ten prostředek byl už méně výrazný. Tak jestli to nebyl vadný test. :mrgreen:

Tak to se pozná až zítra nebo pozítří :) Každopádně doporučuju dělat JEN z ranní moči (po prospané noci, ne po noční směně) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:55

Jinak to je ranní test.

• Nahlásit
  • Citovat
3331
7.1.20 20:01

To je pozitivní test. Zítra zkus ráno znovu a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
7.1.20 20:05

Promiň, ale tohle není ani ryska ani duch. :lol: Je to pozitivní test. Pochybuji že falešně pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 20:10

@Jessica4 Jo, proto mě udivuje, že na druhém testu se nic neukázalo možná teď bych tam něco vykoukala. :D :D Prvního syna máme z IVF, je mu 14 měsíců. V prosinci mi doktor řekl, že bez dalšího IVF mimino nepůjde. Tak proto mě ten první test odrazuje. Po porodu jsem ms měla 2× a to jen po vyvolávání.

• Nahlásit
  • Citovat
5228
7.1.20 20:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. Dnes jsem si dělala těhotenský test z ranní moči, který vyšel v limitu se slabým duchem. O tři hodiny jsem zkusila ještě jeden, který vyšel negativní. Máte někdo zkušenost? Pochybuju, že by ranní moč byla až tak koncentrována. Děkuji za odpovědi.

Těhotenský test ma příbalový leták precti si ho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 20:37

@Annabela11 Nebojte nejsem deb*l, ptala jsem se na zkušenosti, pokud vím od toho tu ta stránka je. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama