Těhotenský test den před menstruací

Anonymní
7.1.20 14:16

Tehu test den před m

Ahoj prosim vidite neco na testu? mam den do ms a par dni před ms me hrozně bolelo bricho.dnes spinim hnědé. a včera na testu nic možná ze idnes. mám cykly 29az 31 a poslední ms byla 8.12.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
7.1.20 14:17

Nic tam není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8535
7.1.20 14:19

A ty jsi slepá? :roll: Že se musíš ptát na jasně negativní test na netu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15970
7.1.20 14:19

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
7.1.20 14:20

Jasně negativní, je mi to líto. Příště Ti to třeba vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
7.1.20 14:22

Nic tam nevidim, ale muze byt brzo. Pretestuj za par dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4053
7.1.20 14:32

Nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
7.1.20 14:47

Negativní, jestli spinis, rozjíždí se ti menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
7.1.20 14:56

Snehobily negativni test a rozjizdejici se menstruace. Priste to urcite vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
7.1.20 15:22
@Šmoulice píše:
A ty jsi slepá? :roll: Že se musíš ptát na jasně negativní test na netu? :roll:

A ty jsi tak geniální, že si musíš přijít kopnout do holky, která se nemůže dočkat až uvidí dvě čárky? Fakt nechápu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8535
7.1.20 20:05
@MarkyPapa píše:
A ty jsi tak geniální, že si musíš přijít kopnout do holky, která se nemůže dočkat až uvidí dvě čárky? Fakt nechápu 8o

Poch. canej, negativní test. Tak honem šup s ním na net, ať se podívají i ostatní. Fakt nechápu 8o

A co jako? To jí tam tu druhou máme domalovat? Až tam bude druhá, tak tam bude. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
7.1.20 21:54
@Šmoulice píše:
Poch. canej, negativní test. Tak honem šup s ním na net, ať se podívají i ostatní. Fakt nechápu 8oA co jako? To jí tam tu druhou máme domalovat? Až tam bude druhá, tak tam bude. :roll:
@Šmoulice píše:
Poch. canej, negativní test. Tak honem šup s ním na net, ať se podívají i ostatní. Fakt nechápu 8oA co jako? To jí tam tu druhou máme domalovat? Až tam bude druhá, tak tam bude. :roll:

Já se zcela určitě nechci pouštět do diskuze, jestli příspěvky typu „je tam čárka nebo ne“ jsou ty nejzajímavější. V každém případě jsou důležité minimálně pro zakladatelku, jinak by sem nepsala. Jen nechápu, pokud tě to tak rozčiluje, proč jednoduše tento typ příspěvků vůbec čteš? Nezlob se, ale opravdu to působí dojmem, že ti dělá dobře si do někoho kopnout…nic jiného ten tvůj příspěvek totiž není. Smutné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
7.1.20 22:21

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8535
8.1.20 05:45
@MarkyPapa píše:
Já se zcela určitě nechci pouštět do diskuze, jestli příspěvky typu „je tam čárka nebo ne“ jsou ty nejzajímavější. V každém případě jsou důležité minimálně pro zakladatelku, jinak by sem nepsala. Jen nechápu, pokud tě to tak rozčiluje, proč jednoduše tento typ příspěvků vůbec čteš? Nezlob se, ale opravdu to působí dojmem, že ti dělá dobře si do někoho kopnout…nic jiného ten tvůj příspěvek totiž není. Smutné…

Pokud ti moje příspěvky vadí, tak je přejdi a nečti je. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
8.1.20 07:43
@Šmoulice píše:
Pokud ti moje příspěvky vadí, tak je přejdi a nečti je. :kytka:

Ano, pravdu díš, velectěná dámo, jsem poučena pro příště. Jakmile uvidím tvůj nick v diskuzi, příspěvek přeskočím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat