Jsou to špatné testy?

6.1.20 21:01

jsou to špatné testy ?

Ahojky všichni, potřebuji poradit. Mám zpoždění MS 10 dní dělala jsem si TT a nevím jestli je to špatný test nebo jestli dobrý. Všechny testy jsem dělala stejně ponořené po rysku max. Děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

132
6.1.20 21:06

@Tereza Melicharova
Ten první je lehce pozitivní je tam duch :blush: zopakuj test za 2-3 dny :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:06

@Tereza Melicharova Něco tam videt je, ale na 10 zpoždění straaaasne málo…tezko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:07

@Tereza Melicharova řekla bych že vadné testy, ségra taky měla špatné. Nebyly před koncem expirace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
6.1.20 21:08

Něco tam vidět je, koupila bych jinou značku testů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.1.20 21:09

Ty dva spodní z dneška vypadají, že jsou vadné, už podle rozpité barvy, ale ten ze 4.1. Bych řekla, že je pozitivní. Kup nové testy a za dva dny zopakuj a uvidíš :blush: a pak dej vědět :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:12

Ty testy co jsou dělané dnes jsem kupovala dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:20

Dobře, mám ještě jeden mám ho udělat zítra nebo až za ty 3 dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.1.20 21:24

@Tereza Melicharova
Záleží na tobě, jak si trpělivá :D já když jsem testovala, tak jsem to vesměs skoro nevydržela. Záleží na tobě opravdu, zase za dva dny bude čárka ještě silnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
6.1.20 21:25

A jsou ty testy zaschlé? Nefotila jsi to hned po namočení? Ten první je pozitivní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:28

Přijde mi to lehce pozitivní, dělala jste podle návodu, namoceni jen těch pár vteřin, jak tam píšou? Přijdou mi takto hrozně rozmocene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:28

@Satiaa no jsem hrozně netrpělivá a ještě bych potřebovala jednu radu. Je mi 20 a kdyby se potvrdilo, že jsem těhotná tak nevím jestli si mám miminko nechat nebo ne. Jestli s tím má někdo zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:31

@Jessica4 jsou suché právě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:32

@BonnieHetty ano dělala, namočila na 15 vteřin položila na suché místo a vodorovně. stejně jako ten první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.1.20 21:33

@Tereza Melicharova
Napiš klidně do zprávy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...