Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj, byl někdo v tomto hotelu ubytovaný? Vím, že je na netu hodně recenzí, ale zajímá mě Vaše zkušenost…
@FraDeu píše: Více
Jaký je ubytování, pláž, moře, strava? Jedeme tam 2+2,moc vyžití pro děti tam asi nebude(13 a 9let).Jsou tam ňáké výlety od cestovky?
@Tereza Z píše: Více
Ubytování super, pláž super, moře mokré, strava v pohodě, vyžití bazén, ňáké výlety ano.
@Tereza Z už máte vybráno? To už je několikátý hotel i destinace, na kterou tu zakládáš diskusi. Lepší je asi se podívat na nějaké stránky s recenzemi. Třeba na Tripadvisor máš jenom z tohoto hotelu 2222 fotek a X recenzí. A takových stránek je plno. Plus spousta videí na YT. Tam se asi dozvíš víc informací než tady.