Reklama

Referent materiálně-technického zásobování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 11.07.18 14:11
Referent materiálně-technického zásobování?

Ahoj, jestli je tady někdo na výše uvedené pozici, můžete mi říci, co přesně je náplní Vaší práce? Nebo i vy, co na takové pozici nejste, co si pod tímto názvem představujete? Já jisté představy mám, ale nevím, jestli nejsem úplně mimo a nechci být na zítřejším pohovoru za trubku :-D

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 11.07.18 15:16

U nas je to jak skladnik ve skladu kancelarskych potreb, a stejne zarazeni ma clovek, ktery zajistuje drobne nakupy typu kancelarske zidle, varne konvice, drobnejsi nabytek, jednoeazove nadobi, cistice a drogerii a stovky dalsich polozek. Za rok nakoupi zhruba za 20 mil. Kc.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 11.07.18 15:17

Záleží kde. Ve službách to bude pravděpodobně někdo, kdo se stará o zásobování kancelářskými potřebami, nábytkem atp. a jejich výdej.

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 11.07.18 15:41

Jedná se o práci v masně. Ale i tak si představuji též nákup, skladování a vydávání spíše kancelářských potřeb atd… Uvidíme, co se zítra dozvím.
On totiž není zveřejněný zatím žádný inzerát, tak si o tom nic nepřečtu. Jen mi včera volali, protože jsem tam už v minulosti byla na pohovoru na jinou pozici… :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama