Referent materiálně-technického zásobování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 11.07.18 14:11
Referent materiálně-technického zásobování?

Ahoj, jestli je tady někdo na výše uvedené pozici, můžete mi říci, co přesně je náplní Vaší práce? Nebo i vy, co na takové pozici nejste, co si pod tímto názvem představujete? Já jisté představy mám, ale nevím, jestli nejsem úplně mimo a nechci být na zítřejším pohovoru za trubku :-D

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 11.07.18 15:16

U nas je to jak skladnik ve skladu kancelarskych potreb, a stejne zarazeni ma clovek, ktery zajistuje drobne nakupy typu kancelarske zidle, varne konvice, drobnejsi nabytek, jednoeazove nadobi, cistice a drogerii a stovky dalsich polozek. Za rok nakoupi zhruba za 20 mil. Kc.

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 11.07.18 15:17

Záleží kde. Ve službách to bude pravděpodobně někdo, kdo se stará o zásobování kancelářskými potřebami, nábytkem atp. a jejich výdej.

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 11.07.18 15:41

Jedná se o práci v masně. Ale i tak si představuji též nákup, skladování a vydávání spíše kancelářských potřeb atd… Uvidíme, co se zítra dozvím.
On totiž není zveřejněný zatím žádný inzerát, tak si o tom nic nepřečtu. Jen mi včera volali, protože jsem tam už v minulosti byla na pohovoru na jinou pozici… :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >