Reklama

Neschopenka a kontrola - jaký čas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 12:03
Neschopenka a kontrola - jaký čas?

Zdravím,
prosimvas, jsem na neschopence a vycházky mám od 13 do 19. Musím dnes vyřídit věci na úřadě (občanka), ale kvůli lékům nemůžu řídit, takže jsem závislá na MHD - znamená to ale, že bych musela vyrazit z domu už 12.40 - je prosimvas nějaká šance, že se kontrola objeví takhle těsně před vycházkou? Měla jsem za to, že vyrazim přesně v 1, jenže pak mě na úřadě už nemusí prijmout. Vím, že jsem to měla nejspíš řešit dřív a nějak to oznámit, ale to jsem bohužel prokoučovala a teď mi taková rada moc nepomůže. Proto se ptám vás co jste byly v podobné situaci, jestli chodí opravdu takhle těsně…? Nikdy jsem na PN nebyla :nevim:
Kdyžtak děkuju :)

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 11.07.18 12:06

Taková šance je veliká, já měla vycházky od 12 a přišla mi kontrola 2× v 11:50. Je středa takže úřední den, na úřadě by měli být minimálně do 4, proč bys to nestihla? Nebo se na úřad můžeš objednat online třeba na zítra nebo pátek na určitou hodinu, kdy máš vycházky :think:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 12:07

chodí, na známou čekali tři minuty před koncem vycházek před vraty a koukali na hodinky

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 11.07.18 12:08

Na mě jednou kontrola prisla pet minut pred začátkem vycházek, takže možné je fakt všechno.

lachtanice86
Kelišová 5720 příspěvků 11.07.18 12:12

Jasně že je to možný. Takhle nachytaji nejvíc lidí.

Ju21na
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 12:14

Sousedce přišla 10 min. před začátkem vycházek.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 11.07.18 12:15

Stát se může vše, nemůže tě někdo hodit? Těch 20 min je zbytečných. Mně teda kontrola nepřišla nikdy.

Helileli
Závislačka 2756 příspěvků 11.07.18 12:19

Zavolala bych na úřad, vysvětlila situaci, vyrazila bych v 1. Nemůžeš se třeba kousek svést taxíkem nebo nemůže tě někdo hodit alespoň část cesty? Ale myslím, že když na úřadě budou vědět, že tam jedeš a že máš takto vycházky, tak tě vezmou.
Jinak mě doktorka na rizikaci řekla, že pokud bych někdy nebyla doma ve všední v její ordinační dobu, tak mi kdyžtak potvrdí, že jsem byla u ní, neudělal by to kdyžtak tvůj lékař?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9626 příspěvků 11.07.18 12:26

Mne taky přišli snad pět minut před začátkem vychazek :lol: asi to mají vyzkoušeno a nacapaji tak nejvíc lidi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama