Reklamace kvůli chybějícímu USB kabelu

8118
3.4.11 13:02

Reklamace kvůli chybějícímu USB kabelu

Potřebovala bych poradit (nebo znát názor), jak asi dopadnu, když půjdu vrátit výrobek, přesněji tiskárnu, protože ji nemohu naistalovat, jenžto u ní není USB kabel, který je k instalaci potřebný.
Při koupi jsem se ptala prodavače, jestli je u tiskárny vše potřebné k tomu, abych ji mohla hned použít a byla jsem ujištěna, že ano. Přitom jak už jsem zjistila, USB kabel součástí balení není :zed: :zed: :zed:
Mám hrozný vztek :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11503
3.4.11 13:04

Ahoj, tak pokud nenarazíš vyloženě na nějakýho vola, tak by ti reklamaci uznat měli, my takto taky plno věcí reklamovali a věci potřebné k tomu nám bez keců dali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
3.4.11 13:08

Ten kabel tam nechybí, on se prostě k tomu vůbec nedodává. Jestli to budu chtít úspěšně uhádat, tak to uhádám leda na tom, že jsem byla uvedena v omyl. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
3.4.11 13:10

Aha, no tak to je pak už o něčem jinym, tak jedině kabel dokoupit, nestojí moc, i když by k tomu dodaný být měl, když je tam potřebný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
3.4.11 13:11

Kdy jsi si to tam zakoupila..? Aby ti nerekli, ze je uz pozde.. Ale tak pokud uvidi, ze je nepouzita, ze to vlastne neslo bez toho USB tak by to melo byt bez problemu :palec:

Nam takhle v Datartu vymenili i TV misto LG jsme si vzali Samsung - pac ten USB vstup u LG nepodporuje filmy :mrgreen:

Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
3.4.11 13:13

jej, ted jsem docetla, ze tam kabel ani neni.. :nevim:

Mno, a na krabici nebo nekde je napsano, ze je soucasti baleni nebo? Jakoze jestli chybel, nebo jestli ho tam proste vubec nedavaj..

Ale to mi prijde jako blbost, kazda tiskarna se musi instalovat k PC pomoci kabelu USB 8-o 8-o 8-o :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
3.4.11 13:18

No to musí, zřejmě se jaksi tiše předpokládá, že už doma nějaké takové zařízení máš a tudíž použiješ ten kabel. :zed:
Já jako sonduju, jestli uhádám, že mi neřekl pravdu. Že jsem se ptala mi může dosvědčit dcera. Prostě mi to říci měl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
3.4.11 13:18

Pokud není standardně součástí balení, tak to podle mě můžeš těžko reklamovat :nevim: Není nějak na co…

Prodavače sprdnout můžeš, že ti dal špatné info, ale kabel si budeš muset beztak dokoupit :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
3.4.11 13:21

Myslím, že něco jiného by bylo, kdyby ti lhal o vlastnostech - třeba řekl, že ta tiskárna má scanner a neměla ho, to bys to mohla vrátit, ale jestli se spletl s kabelem, tak budeš akorát tak (omluvte mě) za krávu, když se tam přiřítíš s tiskárnou, kterou budeš chtít reklamovat :lol:

Se divím, že to před tebou nevytáhl všecko z krabice a nezkontroloval, většinou to tak dělávají… Že by sis jako všimla nebo by ho to koplo… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
3.4.11 13:41

Kabel není součístí asi žádné tiskárny…
rozhodně to nejde vyreklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
3.4.11 13:47

Ne vyreklamovat, vyhádat. :lol: Už jsem trochu zchladla, ale měla jsem hrozný vztek. USB kabel už mám a teď ještě zjistit, jestli to fakt tiskne.
To je jasné, že bych byla za krávu. :lol:
A nějak se obávám, že kdyby byl přede mnou vše povytahoval, tak by stejně nic netrklo. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
3.4.11 13:59
Pipet píše:
Kabel není součístí asi žádné tiskárny…
rozhodně to nejde vyreklamovat.

my jsme meli kabel v krabici… u vsech tiskaren co jsme videli, byl kabel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
3.4.11 14:12

Pipet, já mam taky tiskárnu a kabel byl součástí, nic jsem nemusela dokupovat. Teď už jsou ale i wifi tiskárny a ty k instalaci kabel potřebují, ale nevim jestli u nich je součástí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
3.4.11 14:30

a neni to wifi? ta kabel nepotrebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
3.4.11 15:05

To mě taky v první chvíli napadlo, že to bude Wifi - a nebyla :-) Je to levná Epson, už je zapojená a tiskne.
(kabel dodal bratr ze svojí staré)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama