Rekonizace čípku

38
14.9.15 14:35

Rekonizace čípku

Ahoj holky, je tu někdo, kdo ji absolvoval? Asi ji neuniknu (mám LSIL), zřejmě opět půjdu k Apolináři.
Začíná se mě zmocňovat trochu stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16775
14.9.15 15:12

Ahoj, ja su po rekonizaci 2 mesice, mela jsem HSIL, je to na budku :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.9.15 15:21

Misi, a prosím Tě jak jsi na tom? Po jaký době od první konizace jsi měla HSIL? Cytolku Ti budou dělat asi až za půl roku, viď? Teda to mám načtený a říkali mi to i u Apolináře, že do té doby mohou vycházet nepřesný výsledky. Hm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
14.9.15 15:34

@Flowerr na prvni konizaci jsem byla vloni, posledni ted 1.7. Byla jsem pokazde ve Zline, pred touto operaci mi rikali at pocitam do budoucna s odstranenim delohy, vratilo se to brzo a zhorseni. Po operaci jsem byla ve spitale dyl kvuli krvaceni, vzali mi vzorky i vic z delohy a bohuzel i s zilou, takze siti.. po 14 dnech jsem byla na onkogynekologii, tam mi rekli ze mi to stejne zas nevzali vsechno a jinak nic. Tak jsem zmenila gyndu a tam mi nasla dr 2cm nador, zitra budu volat na vysledky a deloha musi ven ikdyby nebyl zhoubny :? Vzorky se berou po mesicu od operace, doporucuju po ms, veskere zmeny na cipku jsou lip videt. Me pry moc cipku nenechali stejne. Je mi 36 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.9.15 17:52

Misi, jemine. Prosím Tě nechceš se objednat na konzultaci na onkogynekologii v Praze (Apolinář - dr. Sláma nebo Motol?) Oni jsou tam fakt dobří a co hlavně - na rozdíl od oblastních nemocnic jsou velmi rozvážní s odstraněním dělohy, protože ono to asi problém extra neřeší, ty buněčný změny se uloží v tý poševní jizvě. Tak bych být Tebou chtěla mít fakt jistotu, že se na postupu shodují. určitě to zvaž, já bych to podstoupila. Na konzultaci máš nárok, jezdí tam baby z celý republiky a nemusíš mít doporučení doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.9.15 17:53

Vůbec nechápu proč by děloha musela pryč u nezhoubného nádoru 8o :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
14.9.15 18:17

@Flowerr jako mi rikala dr pred operaci, ze ju vemou preventivne, protoze se to opakuje casto a zhorsuje, do roka jsem byla na operaci, navic mamka ma raka ikdyz ne spodku, takze geneticka zatizenost.. vysvetlovala mi pro a proti, deti uz mam, ale zas deloha drzi organy navrchu, nehrozi vyhreznuti apod, jako nedokazu se s tim smirit, celou dobu bojuju at mi ju nechaji, ale ted mi dosla sila.. pred mesicem jsem zacla brat gynex kapky kvuli silnym ms a vsemu, tak tak nak naivne doufam… :oops: :oops:
Kazdej mi rika at me vyberou a ja mam klid, ale vim ze se s tim nesmirim :,(
Na konzultaci urcite pujdu jeste nekam, klidne do Prahy, dekuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat