Remix shop - recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SimmSudkovaaaa
Nováček 6 příspěvků 04.03.19 12:12
Remix shop recenze

Ahoj holky, máte nějaké zkušenosti s remix shop? Objednala jsem si remix bag domu, ale nejsem si ted jista jestli jim sve obleceni odeslat. Diky:) :*

Reakce:
annasmyc
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.03.19 13:24

máme zkušenost jen s nákupem jejich věcí na e-shopu-syn si objednal mikinu a dorazila téměř ihned, pěkně zabalená, jako nová

lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 88 inzerátů 08.03.19 10:25

jsem na to také zvědavá. četla jsem podmínky, a je tam, že berou jen zboží uvedených značek..

SimmSudkovaaaa
Nováček 6 příspěvků 02.04.19 21:27

@lucie.krajcarova ahoj,no ja se vyslovne ptala a psali mi, ze berou i obleceni bez znacek, tak jsem tam hlupacka poslala 2kg balicek, jak mi dovezli ten remixbag. Nejvetsi chyba, kterou sem kdy mohla udelat, z tech všech veci co tam byly i s visackou, vybrali jedno tricko, tudiz urcite nedoporucuji posilat sve obleceni. Uz nemam chut tam ani nakupovat jine…

annasmyc
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 03.04.19 06:47

@SimmSudkovaaaa díky, žes napsala..to se ti nedivím, že nemáš chuť. Já dávám věci kámošce, ta mi za to dá aspoň čokošku a jako nové věci bere u nás ve městě paní v bazárku, tam teda nosím hlavně dětské

lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 88 inzerátů 03.04.19 10:39

@SimmSudkovaaaa to je fakt naprd… u nás teď otevřeli nějaký dobročinný obchod, tak to dám radši tam a třeba si zas něco vyberu a rovnou vyzkouším..

Váš příspěvek
Reklama