Restu - rezervace do restaurací bez volání

xPralinka
30.6.15 08:15

Restu - rezervace do restaurací bez volání

Do restaurací už nemusíte volat, abyste si udělali rezervaci. Rezervacemi do restaurací přes portál Restu sbíráte kredity (1 kredit = 1 Kč).
Už za registraci přes níže uvedený odkaz získáte 150 kreditů.
Za jednotlivé rezervace 30-90 kreditů. Za vložení recenze 20 kreditů. Body tedy nasbíráte opravdu rychle :)
Nasbírané kredity pak můžete vyměnit za 300 Kč voucher, využitelný v některé z více než 500 restauracích po celé republice :)
Registrace: http://bit.ly/1IANhH3 :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17334
30.6.15 08:17

@xPralinka nikdy jsem do restaurace nevolala :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xPralinka
30.6.15 08:21
@ka2ka píše:
@xPralinka nikdy jsem do restaurace nevolala :P

Tak to evidentně není pro vás :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
30.6.15 08:46

@xPralinka Nevím, jestli se to tu může, ale asi dvakrát jsem zkoušela rezervaci přes Restu a nikdy to nefungovalo. Radši si zavolám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3243
30.6.15 09:23

Restu nefunguje, pro všechny termíny to vždy ukazuje, že je volno a pak člověk zjistí, že je vlastně obsazeno - po té, co si do restaurace zavolá, protože na online rezervaci nikdo nereaguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xPralinka
30.6.15 09:24

Vážně? Já teda měla vždycky skvělou zkušenost, ještě se mi nestalo, že by o mé rezervaci nevěděli. Vyzkoušeno v několika městech v ČR 8o

• Nahlásit
  • Citovat
30.6.15 09:34

U nás to bylo naopak: restaurace se ukazovala jako zcela plná na měsíce dopředu. Tuhle službu opravdu NIKDY NIKDY NIKDY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 14:28

Já teď Restu vyzkoušela prvně a rezervace se udělala, mám to telefonicky ověřeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama