Rhodos Theologos

684
1.5.16 13:37

Rhodos Theologos

Zdravím, vybrali jsme po dlouhém rozhodování dovolenou na Rhodosu. Jelikož jsme zjistila že co člověk to názor, takže recenze hotelů asi radši nečíst. Vybrali jsme oblast Theologos. Sice to není úplně nejlepší oblast jak čtu ale chci slyšet i Vaše názory. Je to tam fakt opravdu tak strašné? Někdo píše pláž v pohodě, jinej že děs. Jedeme s 2,5 letým, ale myslím že ten bude převážně s tatínkem v bazénech u hotelu. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
1.5.16 14:23

Miluju Rhodos, myslím, že strašné to tam určitě nebude, ale osobně bych tuto západní stranu Rhodu nikdy nevybrala na pobyt, jelikož tam opravdu dost fouká (jsou tam surfařské školy)a jsou celkem velké vlny.Ale zase- je to kousek od letiště, kousek do hlavního města,… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
1.5.16 14:42

O tom větru vím, někdo píše s malým dítětem pohoda, vítr nebyl tak hrozný, někdo zase s dítětem nikdy. Jedeme už 27.5 vím že nejvíc to obvykle fouká září a dál, tak snad to tak bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
1.5.16 15:50

Já bych teda na tu západní stranu taky nejela. Byli jsme na Prasonisi na výletě a ten nebetyčný rozdíl v síle větru a vln mezi dvěma moři byl neskutečný. My byli v Kolympii, už i na pohled oka je to tam mnohem hezčí a moře relativně klidné.
Každopádně doporučuji si půjčit auto a udělat výlety. Stojí to tam celé za pokoukání, super je aquapark ve Faliraki. Byli jsme tam celý den. A užili si to neskutečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
1.5.16 16:12
@berry4 píše:
Já bych teda na tu západní stranu taky nejela. Byli jsme na Prasonisi na výletě a ten nebetyčný rozdíl v síle větru a vln mezi dvěma moři byl neskutečný. My byli v Kolympii, už i na pohled oka je to tam mnohem hezčí a moře relativně klidné.
Každopádně doporučuji si půjčit auto a udělat výlety. Stojí to tam celé za pokoukání, super je aquapark ve Faliraki. Byli jsme tam celý den. A užili si to neskutečně.

Prosím prosím, nějaké info o Kolymbii ;).Jako možnost nákupu, posezení, moře a pláž,…moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
1.5.16 16:22

@luca241 já jsem se nevyjádřila úplně přesně. Přímo v Kolympii jsme nebyli, kousek od ní, v Afandou. Nemám ráda tahle hotelová centra, hledali jsme víc klid. Ty pláže jsou tam ale vesměs všude stejné, písčitooblázkové. My si jezdili na pokoukanou do Afantou -vesnice, ale jak jsem psala, už v ČR jsme si zabukovali auto a měli ho tam na 5 dní. Takže jsme spíš popojížděli po ostrově a navštěvovali známá a krásná místa-Lindos, Prasonisi, Rhodos, Faliraki, aquapark a plno dalších po cestě.
Každopádně v Kolympii byla loni moje kolegyně a hrozně na to nadávala. Hotel byl snad až 1,5 km od pláže, nebylo se tam pomalu jak dostat a v podstatě tam údajně nic nebylo. Nevím, v jaké bydleli přímo lokalitě, ale za hotelem už prý byla jen pustina a před dlouhá prašná cesta do centra. Zdržovali se údajně v podstatě jen na hotelu, u moře byli za 11 dní 2 x. To bych asi umřela, na bazén mohu jet i sem do ČR :lol:

Příspěvek upraven 01.05.16 v 16:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20645
1.5.16 16:24

@desire1 Byli jsme tam loni v září a byli jsme spokojení. Pláž pěkná, vítr foukal jen jeden den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
1.5.16 16:41

Nejela bych, vítr nehorázný, a nechat to na koupání u hotelu, to můžu zůstat doma u bazénu. Měli jsme auto, památky a h. město velmi pěkné ale moře divoké, pro dítě vůbec, a fučelo celý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
1.5.16 16:46

@bramburka81 Díky a byli jste přímo v Theologos?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20645
1.5.16 18:35
@desire1 píše:
@bramburka81 Díky a byli jste přímo v Theologos?

Ano, přímo tam. Fakt žádný problém, byli jsme až koncem září a větrno jen jeden den (při příjezdu). Děti to střídaly, chvíli moře, chvíli bazén, ale to je podle mě normální. Navíc u bazénu byly animační programy. Pláž písčitooblázková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22979
1.5.16 22:57

Západní stranu nebrat, ty vlny jsou opravdu velké. Já doporučuju Kolympii nebo Lindos. Tam je koupání v moři super a je možnost se jít projít i do města. Na západním pobřeží jsou hotely v malých vesničkách a nic jiného než bazén vám nezbyde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
1.5.16 23:11

Tak mi to nedalo… dohodla jsem se s cestovkou, byli moc vztřícní, máme to změněné. Jedeme do Faliraki, vím ze je tam celkem zase rušno, ale budeme 2 km od centra, takže prý klidné místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat