Riziko Covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
168
2.1.22 11:51

Riziko Covid

Ahojky holky omlouvám se za anonym a dlouhé psaní.
Včera mě kontaktovat strýc ( nejsem s rodinou v kontaktu ). Nevím kde na mě vzal telefoni číslo. Žádal mě jestli mohu jed zkontrolovat jeho sestru na jedné ubytovně. Nemohl se jí dva dny dovolat. Nechtěla jsem, ale nakonec jsem jela. Po dlouhém dobývání se do budovy jsem se dostala za dvě pokoje. Bylo slyšet pouze divné hekání n no jak to nazvat. Přivolala jsem hasiče a záchranku. Po otevření dveří se mi nastykl hrozný pohled. Ležela na posteli skoro v bezvědomí co vše se bylo na zemi a okolo ní nebudu raději psát. Měla jsem respirátor i rukavice k ní jsem vyloženě nešla. Hasiči ihned museli otevřít okno. Pouze jsem pokusit se najít doklady. Které chtěli. Záchranáři měli též jen respirátor a rukavice po celou dobu. Dělali antigenní test jako první byl pozitivní. Dozvěděla jsem se že má covid je v kritickém stavu nefungují ji orgány obě plíce zasaženy. Jsem očkovaná před 5 dny jsem byla na třetí dávce. V budově i v tom pokoji jsem měla respirátor a ochranné rukavice. Bude mě volat hygiena? Budu muset do karantény? Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14980
2.1.22 11:53

Očkovani do karantény nemusí pokud nemají příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
2.1.22 11:59

Řekla bych že riziko je malé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
2.1.22 12:01

@Vladusxx Děkuji doufám, že nedošlo k nákaze. Chránila jsem se. Také asi záleží co řekne hygiena jestli mě bude volat. že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28883
2.1.22 12:02

Riziko je malé a když jsi očkovaná, tak se te žádná karanténa netýká, pokud nebudeš mít příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39095
2.1.22 12:07
@katern píše:
@Vladusxx Děkuji doufám, že nedošlo k nákaze. Chránila jsem se. Také asi záleží co řekne hygiena jestli mě bude volat. že?

Karantena nebude. Ale sama bych si pro svuj dobry pocit zasla sesty den na test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
2.1.22 12:08

@katern určitě..asi bych být tebou byla obezřetná a kdyby se objevili příznaky tak se nech otestovat… ;) Jak je to s karanténou teď úplně nevím…moc zprávy nesleduji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
2.1.22 12:32

Děkuji na test si určitě zajdu pro klid duše.
Pořád musím myslet na to, že dva dny před štědrým dnem jsem ji potkala u obchodního centra. Nejevila žádné známky nemoci věk 67 špatně sice chodidla silná obezita jinak se zdála v pořádku. Vím, ale že po smrtí byla spíše uzavřená. Určitě se s nikým nestýkala byla sama rodinu v Brně a v našem městě nikoho neznala byla tu co vím chvíli. Chápu, že nekazit se mohla kdekoliv, ale do obchodu šla jednou za týden opravdu byla pořád v domě. Očkovaná není a pořád to v sobě řeším. Je opravdu pravda že kdyby byla nemuseli teď bojovat o život? Nějak mě to zasáhlo ten pohled celkově ten stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21537
2.1.22 12:53

@katern Chapu, ze mas obavy. Chovala bych se tak, abych nikoho nenakazila, pokud by se nakaza u me projevila. 5.-7. den zajdi na pcr.
Drzim pesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
2.1.22 12:56

@cecetka Děkuji doma jsou všichni naočkování kromě prcka 8 let tam stále ještě nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
3.1.22 15:11

Ahojky holky :mavam:
Dneska jsem mluvila s lékařem jelikož se nikdo z hygienické stanice neozval. Popsala jsem mu situaci. Řekl mi, že jsem byla nekontaktní osoba takže to nemám řešit. Jen mám dojít k němu na test pokud bych náhodou měla nějaké problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39095
3.1.22 15:30
@katern píše:
Ahojky holky :mavam:
Dneska jsem mluvila s lékařem jelikož se nikdo z hygienické stanice neozval. Popsala jsem mu situaci. Řekl mi, že jsem byla nekontaktní osoba takže to nemám řešit. Jen mám dojít k němu na test pokud bych náhodou měla nějaké problémy.

No ja bych si zasla na test, i kdybych priznaky nemela. Ale tvoje věc. A ze nepůjdeš do karanteny tu vsichni psali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
3.1.22 15:34

@vokishka To ano na test si zajdu chtěla jsem pouze informovat lékaře jelikož chodím pravidelně na injekci trpím Tetanii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat