Reklama

Robitussin, nebo Sinecod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 23.02.17 12:23
Robitussin nebo Sinecod?

Syn má dusivý dráždivý kašel, dle mudr na průduškách nic, ale strašně se dusí pořád, mám doma Sinecod, mudr napsala Robitussin, co je lepší? Dík všem

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 23.02.17 12:29

@rsisa
Nevim, jak Robitussin.Ale ted zrovna s dcerou jedeme na Sinecodu a dcera po nem spi celou noc bez kasle. A mne snad take brzo zabere…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 12:31

Sinecod je dobrý, zkuste to :)

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 23.02.17 12:31
@sara1000 píše:
@rsisa
Nevim, jak Robitussin.Ale ted zrovna s dcerou jedeme na Sinecodu a dcera po nem spi celou noc bez kasle. A mne snad take brzo zabere…

dík

Janee19
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.02.17 12:36

Nemám zkušenost ani s jedním, ale Robitussin mi leze na nervy co se týká reklamy, takže už jen proto bych ho bojkotovala :mrgreen: :cert:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 23.02.17 12:37

V každém je jiná účinná látka, takže záleží na tobě. My jsme měli Sinecod, ale jednou nezabral, tak jsem pořídila Robitussin a ten pomohl.

Mostecanda
Generální žvanilka 20522 příspěvků 23.02.17 13:25

Mně se teda reklama na Robitussin taky příčí :-D ale v pondělí jsem šla spát, začala jsem kašlat. I starší syn kašlal. Tak jsem nám oběma dala sirup (je teda pro děti od 6let a klukovi je 5 :oops: ), ale chuťově dobrej a zabral, už jsme nezakašlali. a i bych řekla, že celkově ten kašel ustal a už jenom tak lehce občas zakašleme :palec:

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 23.02.17 14:37

Díky všem za názory

pralinka2727
Závislačka 3250 příspěvků 14.04.17 04:03

Jakou má Sinecod chuť? Potřebuji ho dostat do tříleté slečny.
Přes den kašel jakž takž ale dnes v noci hrůza.
Nebo je chuťově lepší ten Robittusin junior?

pepina 11
Kecalka 230 příspěvků 14.04.17 04:53

U nás jednoznačně Sinecod kapky, ale je i sirup a je dobrý. Snad nebude problém, dávám odkaz. Ať se hlavně uleví. https://www.drmax.cz/…-sirup-200ml

pepina 11
Kecalka 230 příspěvků 14.04.17 04:55
@pepina 11 píše:
U nás jednoznačně Sinecod kapky, ale je i sirup a je moc dobrý, malá ani nebude vědět. Snad nebude problém, dávám odkaz. Ať se hlavně uleví. https://www.drmax.cz/…-sirup-200ml

pralinka2727
Závislačka 3250 příspěvků 14.04.17 07:44

@pepina 11 děkuji, dcerka mi právě ty sirupy moc nechce Tak bych zkusila kapky do nějakého pití. Jestli nejsou nějaké echt hnusné jako třeba stoptusin.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama