Roboryba - nefunguje

169
20.7.13 12:15

roboryba - nefunguje

Včera jsem koupila roborybu - nefungovala. Dnes jsem ji byla reklamovat, prodavačka mi ji vyměnila za novou, nová fungovala asi 20 sekund, ani výměna baterií nepomohla, takže ji budu muset jít zase reklamovat. Máte stejnou zkušenost nebo mám prostě jen smůlu na vadné výrobky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3364
20.7.13 12:17

Četla jsem recenze na heuréce, spoustu lidem přestala fungovat, nebo upadl ocas. raději jsem ji ani nekupovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26951
20.7.13 12:19

@čezka
Myslím, že v rádiu nebo v televizi taky někdo řikal, že už když roborybu pani pořizovala tak prodavač jí upozorňoval ať si určitě schová paragon… :mrgreen: Pravděpodobně s tím měli zkušenosti…

Pochopitelně to dopadlo jako u tebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
20.7.13 12:22

Koupila jsem dve a stale jedou v pohode. Ve vode se mrskaj, na suchu prestavaji. A to vse pres ne zrovna vlidne zachazeni nasi dvouletacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
20.7.13 12:23

My mame rybky od vanoc a jen jednou jsem menila baterky a funguji dobre.Jen syn vytahnul ocasek a on uplaval do kanalizace a uz neplave, ale jinak nam funguji dobre :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
20.7.13 12:23

Prodavačka ji bez řečí vyměnila za novou - z toho usuzuju, že reklamace jsou na denním pořádku, ale jít tam dvakrát za sebou mě nebaví :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
20.7.13 13:18

Hmm, nám myslím taky jedna doplavala :think: Ale myslím že to bylo naší chybou, ted si nevzpomínám. Jinak máme ještě dvě a ty jsou v cajku. Ve vaně je s nima bžunda :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
20.7.13 14:02

Máme od vánoc na koupání, teď jí došly baterky - předpokládám, ještě jsem nevyměnila… druhou nedávno koupila tchýně, ať má malá na koupání i u ní, zatím funguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
20.7.13 14:38

Roboryba - pokračování

Právě jsem si přinesla v pořadí třetí roborybu - v obchodě vyměnili tu vadnou bez problémů - a ta zatím funguje. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
29.12.13 12:08

kde koupit robo rybu?

V jakém obchodě jste kupovali? Datart, Sparkys nebo jinde? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.1.15 09:06

Dobrý den koupila jsem tři roboryby z baječné slevy, když jsem jim napsala že fungovaly tak čtvrt hodiny a pak do nich natekla voda jenom my napsaly že jsem jediná kdo si stěžuje takže jsem je prý špatně použila. Podle mě teda ryba nepatří do vody a víc se se mnou nebavily :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
1.11.16 18:37

Ahoj, premyslim o koupi rybky Nema, ale chtela jsem to pro dcerku do vany…je to blbost?? Nikdy jsem to nevidela a nikde o tom nic nepisou..protoze v akvarku ma zivou rybku, tak jsem chtela tuto do vany/bazenu..diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
1.11.16 18:47
@lucynka25 píše:
Ahoj, premyslim o koupi rybky Nema, ale chtela jsem to pro dcerku do vany…je to blbost?? Nikdy jsem to nevidela a nikde o tom nic nepisou..protoze v akvarku ma zivou rybku, tak jsem chtela tuto do vany/bazenu..diky

Je to v pohodě, trochu blbinka. Jedna nám už asi nešetrným zacházením doplavala, ale vydržela docela dlouho. Myslím si, že je to ažtak od 3let vhodné, jinak se t orychle zničí. Teď máme novou, která i bliká. Máme ještě želvu a ptáčka. Ptáček teda není do vody, ale když jsou 2, tak zpívají duety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama