Roboticky vysavač za dobrou cenu do bytu

Anonymní
14.1.20 20:28

Roboticky vysavač levný ale dobrý

Dobrý večer holky, chtěla bych se zeptat. Bydlíme v bytě 2+1 je malinký. Máme psa a kočku. Každý den musím vysávat a vytírat jinak ty chlupy jsou všude. Je mi líto vyhazovat velké peníze do robotickeho vysavače. Tak se Vas chci zeptat. Nemáte někdo levnější a jste sním spokojeni? Dívala jsem se i na Wish ale nevím jestli tomu můžu věřit. Kdyby jsme měli velký rodinný dům tak investuji ale takhle když nevím jak na to zareaguji zvířata a i ten prostor se mi nechce. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.1.20 20:39

Ahoj,
Zalezi jestli chces jen na vysavani nebo i na vytirani. A pak jak moc precizni vysati.

My mame mame mini byt a poridili jsme si vysavac od znacky Eufy a jsme pomerne spokojeni. Vyjde to myslim asi na 5000 (niz bych asi fakt nesla, pokud bych chtela aby alespon neco delal). Jen teda zalezi jak moc jsi cimprlich na chlupy, tohle je jen na takovy povrchovy uklid. Jednou za cas to musis vzit i normalnim vysavacem (v rozich a tak).

Pokud chces precizni uklid, tak doporucuju iRobot, ale tam uz jsi cenove uplne jinde. Ale taky to jde uz znat no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 20:39
@Anonymní píše:
Dobrý večer holky, chtěla bych se zeptat. Bydlíme v bytě 2+1 je malinký. Máme psa a kočku. Každý den musím vysávat a vytírat jinak ty chlupy jsou všude. Je mi líto vyhazovat velké peníze do robotickeho vysavače. Tak se Vas chci zeptat. Nemáte někdo levnější a jste sním spokojeni? Dívala jsem se i na Wish ale nevím jestli tomu můžu věřit. Kdyby jsme měli velký rodinný dům tak investuji ale takhle když nevím jak na to zareaguji zvířata a i ten prostor se mi nechce. Děkuji za odpovědi

Co mrknout na heureku, tam si podle cenově dostupné relace najdete i recenze zákazníků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 20:41

Ještě jsem se koukala v lidlu nemáte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 20:45
@Anonymní píše:
Ještě jsem se koukala v lidlu nemáte zkušenosti?

Myslíš Vileda za 2000?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:09

My máme evolveo robotrex h6, stál 4000,–. Je to jeden z těch levnějších a jsme s ním moc spokojený. Vytírá skvěle, vysává. Dá se dokoupit i virtuální zeď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
14.1.20 21:12

Viledu z Lidlu za cca 2500 jsem si kdysi koupila, byla jsem celkem spokojená, kupovala jsem kvůli kočičím chlupům. Moc dlouho jsem ji neměla, přestala se nabíjet. Pak jsem si koupila Roombu 605, vyhovuje mi, vysává dobře. V testech vyšla taky dobře. A viděla jsem, že v současnosti se prodává pod 5 tisíc, což se dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
14.1.20 21:20
@Pavouček1994 píše:
My máme evolveo robotrex h6, stál 4000,–. Je to jeden z těch levnějších a jsme s ním moc spokojený. Vytírá skvěle, vysává. Dá se dokoupit i virtuální zeď.

Mame ten stejny a taky spokojenost… Mame dum, dole, kde travime cely den, vysavam denne rucnim. V patre, kde jsou jen loznice, satna a koupelna, tak poustim obden roboticky a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 22:01

Tesla t60 cena cca 5500 se slevou vysává chlupy perfektně máme 4 psy. Z wishe bych nekupovala to jsou vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 22:38

@Lumíkovec Je to supr viď :) Máme kočku, tak i ty chlupy jdou dobře. A co mě taky velice těší, že se dost dobře čistí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
15.1.20 06:10

@Pavouček1994 jako za me parada i to cisteni :) a jak ho poustim casto (protoze je to bez prace :) ) tak nemame skoro prach :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 06:50

@Lumíkovec Tak to ti závidím! My máme prach furt, možná jak kočka leze všude a odevšad něco vytáhne za bordel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
15.1.20 16:02

Ještě bych se poohlédla po nějakém kvalitním kartáči na srst. Furminátory jde dneska najít s dost výraznou slevou, takže jestli to bere jejich srst, vyčesávala bych je venku. Myslím si, že by to mohlo dost pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama